Maskülen Silüet

Maskülen Tarz Arayanlar İçin Erkeklerin Gardırobundan İlham Aldık

Kendinizden emin, ne yaptığınızı bilen ve dominant bir karaktere sahipseniz; erkeklerin gardırobundan ilham alarak stiliniz oluşturabilirsiniz. Maskülen bir tarz elde etmek adına; erkeklerin gardırobu uğrak yeriniz alsın. Erkek arkadaşınızın, kardeşinizin ya da eşinizin gardırobunu baştan aşağıya inceleyin ve onun tercih ettiği pantolonları, ceketleri kullanarak, aradığınız o baskın havalı kolayca yakalayın.

Maskülen, iddialı ve güçlü bir tarz için; erkeklerin gardırobuna göz atmayı ihmal etmeyin! 

Maskülen silüete kavuşmak; daha ağırbaşlı, olgun tavırları olan ve genelde baskın olan kadınların isteğidir. Giyim tarzı ile ne kadar emin ve karakterli olduğunu göstermek isteyen bayanlara; erkeklerin gardırobuna bir göz atmalarını tavsiye ediyoruz. Maskülen ayakkabılar, takım elbiseler, pantolonlar, gömlekler ve ceketler; genelde erkeklerin gardırobunun olmazsa olmazlarıdır. Eğer iddialı, maskülen ve kendinizden emin bir duruşa kavuşmak istiyorsanız; mutlaka erkeksi diye tabir edilen parçalara yönelin. Erkeklerin gardırobu, birkaç yıldır maskülen tarz arayanlara örnek teşkil ediyor. Bu sene de yine en trend maskülen silüetler; erkek gardıroplarından ilham alınarak hazırlanmış olan kombinler oluyor.

Maskülen Silüetin Olmazsa Olmazları

Maskülen Takım Elbiseler

Eğer bir kadınıysanız; maskülen takım elbiseler sizin için olmazsa olmaz. Erkeklerin gardırobunda yer alan takım elbiseleri inceleyerek, kendiniz için en uygun maskülen takım elbisenin hangisi olduğuna karar verebilirsiniz. Bu bazen tek renk ve sade yapıda bir takım elbise olurken, bazen kare desenli takım elbise olabiliyor. Bu noktada karar tamamen size aittir. Bu arada takım elbiselerin altına da mutlaka güçlü ve iddialı bir düz ayakkabı giymelisiniz.

Erkek Kesimli Pantolonlar

Maskülen, iddialı ve emin bir tarz arayan bayanların ilk olarak işe pantolon değişiminden başlamaları gerekiyor. Mutlaka erkeksi pantolon modelleri arasından seçiminizi yapmalı ve ona göre kombininizi oluşturmalısınız. Eğer kendi gardırobunuzdaki sıradan pantolonları tercih ederseniz; maskülen hava elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

Klasik Ayakkabılar

Topuklu ayakkabıları bir kenara bırakın ve maskülen tarz yaratmak için; klasik ayakkabılara yönelin. Klasik, sade ve düz tasarımlı erkeksi ayakkabılar; maskülen tarzın olmazsa olmazıdır. Bu arada genelde siyah renkte ayakkabıların daha fazla tercih edildiği görülüyor.

Aşağıdaki galeride maskülen silüete ait birkaç örnek var, tıklayarak teker teker bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git