Markafoni Büyük Beden Abiye Elbise

Markafoni, sürekli değişen kampanyaları ile müşterilerine uygun fiyatlı kaliteli ürün sunmaya devam ediyor. Büyük bedenli elbise arayan bayanlar ne yazık ki bugüne kadar kolay bir şekilde erişemiyordu. Şimdilerde ise büyük beden elbise modellerini incelemek ve satın almak çok kolay. Ayrıca ücretsiz iade ile işiniz daha da kolaylaşıyor. (Tabi ki ücretsiz iade avantajını kötüye kullanmak etik bir davranış değil.)

Markafoni Büyük Beden Elbise Fiyatları

Markafoni’de yer alan büyük beden elbise modellerini gelin birlikte inceleyelim. Öncelikle fiyatları değerlendirmek gerekirse; 39,90 TL’den başlayan hırka ve bluzlar bulunurken 259,90 TL’yi bulan abiye elbiseler yer alıyor. Fiyatların fazlasıyla uygun olduğunu belirtmek yanlış olmaz.

Markafoni Büyük Beden Hırkalar

39,90 TL’den başlayan büyük beden hırkalar, farklı renklerde ve kesim tarzlarında birçok modele sahip.

Markafoni Büyük Beden Kazaklar

Büyük beden kazak modellerinde ön plana çıkan, kesim tarzıdır. Kazakların formalarına baktığımızda kilolu bayanları daha ince gösterirken onlara rahat bir hareket imkanı kazandırıyor.

Markafoni Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

Büyük beden abiye elbiselerde birbirinden farklı modeller yer alıyor. Yırtmaçlı ve göğüs dekolteli elbiseler olduğu gibi uzun ve düz formda inen elbiseler de bulunuyor. Fiyatları; 1040 TL’den 259,90 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Diğer Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

Aşağıda yer alan galeriden diğer abiye modellerine de göz gezdirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git