Loreal Saç Boyası Renkleri 2016

Loreal Saç Boyası Renkleri 2016 

Saçlarını boyatmak ve kalıcı bir boya ile uzun süre saçını boyatma derdinden kurtulmak isteyen bayanların tercihi; Loreal saç boyası renkleri oluyor. Kalitesini herkese ispat etmeyi başarmış olan Loreal; saç boyalarının kalitesi ve uzun süre dayanıklılığı ile de ön plana çıkıyor. Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da en güzel ve en kaliteli saç boyalarını kadınların karşılarına çıkaran marka; kadınların istedikleri saç rengi ile uzun süre baş başa kalmalarına olanak tanıyor. Loreal saç boyası renkleri 2016 katalogu içerisinde; her bayanın kendi tarzına göre bir saç rengi yer almaktadır. Koyu ve açık renklerdeki saç boyaları arasından tarzınız doğrultusunda bir seçim yaparak, siz de son derece modern ve bir o kadar da şık bir görünüme kavuşacaksınız. Seçeceğiniz saç boyasının uzun süre kalıcılık gösteriyor olması sayesinde; birçok kere saçınızı boyatma derdi ile de uğraşmayacaksınız. Loreal’in 2016 yılına özel olarak tasarladığı ve kadınların beğenisine sunduğu saç boyası renkleri içerisinde; kahverengi ve tonları, siyah ve tonları, kızıl ve tonları, mor ve tonları yer almaktadır. Aynı zamanda sarı saç rengini tercih edecek olan hanımlar için de; sarı ve farklı tonlarındaki saç boyaları Loreal’de mevcuttur.

loreal-Kahverengi Saç Boyası

Loreal saç boyası renkleri 2016 ile siz de istediğiniz renkte saçlara kavuşacak ve uzun süre boyunca saçlarınızın bu renkte kalıcılık göstermesine yardımcı olacaksınız. Fiyatları son derece uygun olan ve bu yüzden de maddi açıdan herhangi bir zarar teşkil etmeyen Loreal saç boyası renkleri; 11 TL’den başlayan fiyatlarla kadınların karşısına çıkıyor. 11 TL’ye de, 14 TL’ye de, 20 TL’ye de markanın saç boyaları satışa sunuluyor. Uzun süre kalıcılık sağlayan bu saç boyası renkleri içerisinden en fazla tercih edilenler, karamel, kestane, altın sarısı ve kızıl renkleri olmaktadır.

Loreal Bitkisel Saç Boyası

10 İla 20 TL Arasında Değişen Fiyatlar 

Loreal saç boyası fiyatları 2016 arasında 10 ila 20 TL arasında değişen rakamlar dikkat çekerken; bu fiyat aralığı ile birlikte her kadın istediği boyayı Loreal’den uygun fiyata satın alma imkanı bulmaktadır. Loreal’in kalitesini ispat etmesinin yanı sıra; yaptığı uygun fiyattaki hizmet de birçok hanımın ilgisini çekmektedir.

Aşağıda yer alan 2016 Loreal saç boyası renkleri adlı galerimize göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git