Lady Gaga’nın Makyaj Stili Sizi Etkiliyor mu?

Lady Gaga’nın Makyaj Stili Sizi Etkiliyor mu?
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 963 kez okundu.

Lady Gaga’nın Makyaj Stili Sizi Etkiliyor mu?

Her kadının kendine örnek aldığı idolüm dediği bazı kadın figürler vardır. Yeni jenerasyonun en fazla tercih edilen idollerinden biri de dünyaca ünlü yıldız Lady Gaga’dır. Onun her giydiği olay olurken yaptığı makyajlarla da aynı etkiyi yaratmayı başarıyor. Özellikle en son katıldığı Met Gala organizasyonunda yine tüm bakışlar onun üzerindeydi. Yine makyajında zıt renklerin uyumsuzluğundan doğan bir Lady Gaga tarzı hâkimdi.

Lady Gaga Makyajı

Kullandığı fondötenle önce yüzünü aydınlatan ünlü şarkıcı gözlerinde mor ve parlak bir far kullanmıştı. Yine bir Lady Gaga imzası taşıyor dedirtecek türden tamamen gözleriyle uyumsuz turuncuya bakan bir kırmızı ruj ile pembe allık tercih etmişti. Fakat allığının ışıltılı olması makyajı daha etkili bir hale getirmişti. Farklı renkleri bir arada kullanmaktan çekinmeyen kadınları bu ünlüyü örnek alması kaçınılmazdır. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki o da bu şekilde bir makyajın gelişigüzel yapılmaması gerektiğidir.

Lady Gaga Makyajı Nasıl Yapılır

Yani nasıl olsa renkler uyumsuz istediğimi sürerim olur biter kafası sizi bakanın dalga geçeceği türden bir rüküşlüğe sürükleyebilir. Hal böyleyken de yine de kullandığını rengin dozuna dikkat etmelisiniz. Unutmayın her makyaj her kadında aynı durmaz. Siz de eğer bir Lady Gaga değilseniz, durum daha da hassaslaşıyor. Aslında idolünüz kim olursa olsun; önemli olan onun makyaj stilini kendi stilinizle harmanlamanızdır. Emin olun bu da sizi daha iyi bir yere taşıyacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git