Lacoste 2016 Babet Modelleri ve Fiyatları

Lacoste Babet Modelleri ve Fiyatları

Haziran ayı ile birlikte yaz aylarına girmiş bulunmaktayız. Babetler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Yaz aylarında hem cool bir görünüm hem de rahat ve ferah bir gün geçirmek isteyenler babet modellerini tercih ediyor. Bir marka var ki babet modellerinde uzmanlaşmış diyebiliriz. Lacoste firmasının 2016 babet modellerini sizler ile paylaşıyoruz.

Lacoste 2016 babet modelleri arasında 3-4 farklı sade babet modeli bulunuyor. Babet modelleri farklı renk seçenekleri ile müşterile sunuluyor.

Babet modelleri arasında bu sene en dikkat çekici modeli sarı deriden yapılmış olan ve fiyatı yaklaşık 300,00 TL olan babet modelidir. Lacoste tasarımcıları tarafından ortaya konan 2016 Lacoste babet modellerinde her zaman olduğu gibi sadelik ön planda yer alıyor.

Babet Hangi Kombinlerde Kullanılır?

Babet ayakkabı daha çok ilkbahar ve yaz aylarında hafta sonu kombinlerde kullanılır. Hafta içi çalışan bayanlar için çalıştığı ortama uygun olması halinde kullanılabilir. Kurumsal firmaların müdürlük binasında çalışan bayanlar için ise babet ayakkabı kullanmalarını önermiyoruz.

Çorapsız veya ayağınızda görünmeyecek bir çorap ile kullanmanız ayakkabıyı ön plana çıkartacaktır. Bilek yukarısında biten bir pantolon veya bir etek ile kombinleyebilirsiniz.

2016 Zara Babet Modelleri ve Fiyatları

Aşağıda yer alan foto galeride Lacoste babet fiyatları ile birlikte sizlere geniş çaplı bilgi vermeye çalıştık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git