Kurtlar Vadisi Pusu Defne Samyeli (Asya) Saç Modeli ve Rengi

İzlenme rekorları kıran ve 10 yılı aşkın süredir televizyon ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu adlı diziye bugüne kadar birçok oyuncu geldi gitti. Son olarak diziye Defne Samyeli; Asya karakteri ile katıldı ve ilk bölümden itibaren herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Dizideki diğer adı ise; Zeynep olarak bilinmektedir. Özellikle dar pantolon ve ceket ile kombinlediği botları sayesinde şık bir tarza sahip olan güzel oyuncu; saç stili ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kurtlar Vadisi Asya saç modeli; düz ve uzun saçları ile dikkatleri çekiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Defne Samyeli (Asya) Saç Modeli ve Rengi 9

Kurtlar Vadisi Pusu Defne Samyeli saç modeli; özellikle 25 – 35 yaş arası bayanların tercih edebilecekleri bir model olmaktadır. Kendisine güvenen bayanların tercih edecekleri bu model; onların daha asil bir duruş sergilemelerine de olanak tanıyacaktır. Cesur hanımların tercihi olan Defne Samyeli saç modelini siz de tercih edebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu Defne Samyeli (Asya) Saç Modeli ve Rengi 7

Kurtlar Vadisi Pusu Asya saç rengi; siyah bir şekilde karşımıza çıkıyor. Koyu renk rengi ile güzelliğine güzellik katan oyuncu; koyu tonlardaki makyajı ile de ön planda olmayı başarıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Defne Samyeli (Asya) Saç Modeli ve Rengi 4

Aşağıda sizin için hazırladığımız Kurtlar Vadisi Pusu Defne Samyeli (Asya) saç modeli ve rengi adlı galeri yer almaktadır; teker teker inceleyerek, güzel oyuncunun dizideki saç stili hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git