Koleston Saç Boyası Renkleri

Koleston Saç Boyası Renkleri 

Saçlarını boyatmak isteyen kadınlar için özel olarak farklı saç renklerini üreten Koleston; son 2 yılda büyük bir sükse yaparak, kalitesini herkese kanıtlamayı başarmış bir markadır. Bu markanın saç boyası renklerini birçok kadın güvenle tercih etmekte ve uzun süre dayanıklılık gösteren saç rengi ile sürekli saçını boyatma derdinden kurtulmaktadır. Uzun süre kalıcılık göstererek, daha önce kadınların hiçbir markadan alamadığı verimi onlara sunan Koleston; 2016 yılında da yine birçok kadın tarafından tercih edileceğe benziyor. Daha şimdiden 2 aylık süreçte rekor sayıda satışa imza atan marka; Koleston saç boyası renkleri 2016 katalogu içerisinde barındırdığı geniş renk yelpazesi sayesinde oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Saçının renginden sıkılmış olan ve saç rengini değiştirmek isteyen kadınlar bu markayı tercih ederken, dip boyası gelmiş olan ve aynı saç rengi ile devam etmek isteyen birçok hanım da yine Koleston’u kullanıyor. Zira Koleston hem uygun fiyatı, hem de uzun süre dayanıklılık gösteren özelliği ile kadınlara bu alanda müthiş bir fırsat sunuyor. Saçlarını sarıya, beyaza, kahverengi, karamele, siyaha, turuncuya, kızıla ve mora boyatmak isteyen bütün kadınların ortak noktası; Koleston saç boyası renkleri oluyor. Markanın özel olarak satışa sunduğu saç boyası renkleri arasında; farklı tonlar da bulunuyor. Örneğin sarının bir ton açığı, 2 ton açığı ya da bir ton koyusu, 2 ton koyusu gibi seçenekler de bu markada yerini alıyor.

En Güzel Koleston Boyası Renkleri

Saçınız için istediğiniz tam rengi; Koleston saç boyası renkleri içerisinden kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İster kendiniz evde boyayabilir, isterseniz de kuaföre giderek saçlarınızı Koleston’un istediğiniz bir rengine boyatabilirsiniz. Koleston saç boyaları arasından seçim yaparken; ten renginizi dikkate alacak şekilde bir seçim yapmanız daha uygun olacaktır. Nasıl siyah bir kadında sarı saçlar kötü bir görünüme neden oluyor ise, sarışın bir kadın da simsiyah saçlar aynı şekilde kötü bir görünüm oluşturmaktadır. Bu yüzden ten renginiz ile ters düşmeyecek bir tonda saç modeli tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Koleston Saç Boyası Numaraları

Koleston Saç Boyası Fiyatları 

Siz de Koleston saç boyası renkleri arasından saçınızı boyatmak istediğiniz rengi belirleyebilirsiniz. Bunun için çok fazla ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Fiyatları genel olarak 11.50 TL, 12.50 TL olan Koleston’un saç boyaları arasında; tüplü olanlar daha uygun fiyata satılmaktadır. Tüplü saç boyaları ortalama 5 TL’den satışa sunulmaktadır. Bu yüzden de Koleston saç boyası fiyatları maddi açıdan cep yakmamaktadır.

Aşağıda yer alan galeride 2016 Koleston saç boyası renkleri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git