Klasiklerin Tercihi Düşük Omuz Gelinlik Modelleri

Klasiklerin Tercihi Düşük Omuz Gelinlik Modelleri

Son zamanlarda zarafet yağdıran bir gelinlik modeli olarak bilinen omzu düşük gelinlik modelleri, gelin adaylarının hemen hemen ilk tercihlerinden biri olma özelliğini taşıyor, zarif ve şık bir gelinlik arayışındaysanız ve gelinlik modasında yer alan en kaliteli trend modelleri ilk sıralarınıza koymalısınız.

Hemen hemen her düğün temasına uyum sağlayan bir gelinlik modeli olan omzu düşük gelinliği restoran, tarihi mekan, kır gibi ortamlarda giyebileceğinizi söylememizde yarar var. Omuz ve sırt bölgelerini ön plana çıkarıp olduğu kadar zarif bir görünüm sağlıyor.

İşlemeli Düşük Omuzlu Gelinlik Modeli

Bu gelinlik modelleri sırasında ön plana çıkan gelinlik modeli hiç şüphesiz balık formlu gelinlikler olmuştu. Sade, zarif bir omuz görüntüsünün ardından vücudunuzun hatlarını belli ediyor ve vücudu saran bir forma sahip olduğu için son derece çekici ve göz alıcı görüntü sergiliyor. Uzun boylu gelin adayları da, bu modelleri kullanabilirler.

Her gelinlik modelinde olduğu gibi düşük omuzlu gelinlik modellerinde de takacağınız takılara ve özellikle saç modelinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Diyelim ki omuzlarınızın ön planda olmasını istiyorsunuz. Öyleyse mutlaka topuz modelleri tercih etmelisiniz, balerin topuzu veya örgü topuzlar düşük omuzlu gelinliklerle muhteşem bir uyum sağlayabilir.

Göğüs Dekolteli Düşük Omuz Gelinlik Modeli Yeni

Eğer yüksek topuzlar seçtiyseniz abartılı küpelerle bu görüntüyü tamamlayabilirsiniz. Omuz bölgenizin geri plana düşmemesi için gösterişli kolyeler değil daha sade minimum bir tasarıma yer verilmiş kolyeleri tercih etmeniz gerektiğini söylemekte fayda var.

Düşük omuzlu gelinlik modellerinde omuzların ve göğüs bölgelerinin ön planda olduğu kesin ve bu gelinlikler dantel kollar ile devam ederek daha güzel bir görünüme kavuşturuluyor.

Yeni Trend Düşük Omuzlu Gelinlik Modelleri

Eğer salaş omzu düşük gelinlik modelleri arıyorsanız; bohem bir tarzda gelinlik arayışı içinde olmanız gerektiği söylenebilir. Sizi kasmadan gevşek ve kayıyormuş hissiyatı veren alçak askılar size bohem görünümü elde ettiriyor. Kumsal veya kır düğünleri yapmayı planlıyorsanız bu tür bir gelinlik modeline bakabilirsiniz.

Belden devam ederek kabarıklaşan gelinlik modelleri için de omuz detayı son derece önemlidir. Düz saten kumaştan var olan kabarık etek ile taşlama detayları bulunan omzu düşük bir üst kısım muhteşem bir gelinlik modeli örneği olabilir.

Galerimize göz atarak, en güzel düşük omuz gelinlik modelleri hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git