Kızlarım İçin Dizisi Tuvana Türkay (Kumru Yılmaz) Saç Modeli ve Rengi

Kızlarım İçin Dizisi Tuvana Türkay (Kumru Yılmaz) Saç Modeli ve Rengi

Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden olan Kızlarım İçin, oyuncu kadrosu ve sıra dışı kurgusu ile büyük ilgi görmesine rağmen, senaryosu gereği, 12 bölümün ardından final yaptı. Biz de Enmodabox.com olarak, dizinin başarılı başrol oyuncularından Tuvana Türkay’ın saç stilini incelemeye aldık. Dizide kısa zamanda birçok farklı saç stili ile gördüğümüz Tuvana Türkay saç modeli ve rengi, büyük beğeni kazandı. 13 bölümlük bu dizide Kumru Yılmaz karakterine can veren güzel oyuncu; ne kadar stil sahibi bir kadın olduğunu bir kere daha gözler önüne serdi.

tuvana türkay saç modeli ve rengi

Kızlarım İçin dizisi Kumrul Yılmaz saç stili ile büyük bir ilgi görürken, zaman zaman düz, zaman zaman dalgalı ve yerine göre topuzlu saç modelleri ile genelde koyu renk saçlarla güzel oyuncu başarılı bir grafik çizdi. 24 yaşında Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisini canlandıran Tuvana; çok zeki ve başarılı bir kızdır. İnsanlara yardım etmeyi sever ve hayat felsefesi de bu yöndedir. Bir de uzun yıllardır sevdiği Alper isimli çocukla evlenme hayalindedir. Ancak başı ister istemez enteresan olaylar gelir.

Kızlarım İçin Tuvana Türkay saç modeli ve rengi ile alakalı örneklere sitemizden ulaşacaksınız. Bu saç stilini tercih ederken, mutlaka saç tipinizin ve yüz hatlarınızın buna uygun olup olmadığına dikkat edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git