Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri 2017

2017 Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri

Tesettür denilince ilk akla gelen parça kuşkusuz ki pardesüler ve eşarplar oluyor. Eşarp ve pardesü, bir bayanın kapalı bir giyim tarzına sahip olduğunu açık bir şekilde gösteren giyim modelleri arasındadır. Eskiden beri kullanılan ve hiçbir zaman için modasını kaybetmeyen pardesüler; kadınların vücut hatlarını koruyabilmelerine olanak tanırken, onların hiçbir şekilde dışarıya karşı bir frikik ya da açık vermemelerine yardımcı oluyor.

zuhre-2017-kislik-kot-pardesu-modelleri

Kot tarzı ile, 2017 kışının en moda pardesü tasarımı… 

Kışa özel olarak tasarlanmış olan tesettür pardesü modelleri de; 2016 Aralık ayından itibaren, 2017 Ocak ve 2017 Şubat ayları da dahil olmak üzere kapalı kadınların tercihi olmaya devam edecek. Kapalı bir giyim tarzına sahip olan bayanlar; 2016-2017 sezonunda da istedikleri gibi bir kombin elde edecek ve vücut hatlarını dışarıya karşı koruyabilen bir tarza bürünecekler. Tesettüre uygun bir biçimde tasarlanan ve kış döneminin trendlerine göre uyarlanan pardesüler; sade tasarımların yanı sıra, desenli ve işlemeli modelleriyle de dikkat çekiyor. Aynı zamanda kışa uygun olan farklı renk seçenekleri de yine kışlık pardesülerde ön plana çıkıyor.

Pardesülerle Tarzınızı Yansıtın ve Hatlarınızı Koruyun

Kapalı bayanlar için giyim konusundaki en önemli nokta; vücut hatlarını koruma altına almaktır. Vücut hatlarını koruyacak şekilde şık ve zarif olmak isteyen tesettürlü bayanlar; böylece tam da istedikleri gibi bir görünüme kavuşacaklardır. Her sezon olduğu gibi, kışın da bunu pardesüler ile sağlamak mümkündür. Kışlık pardesü modelleri sayesinde kapalı kadınlar; hem vücut hatlarını koruma, hem de istedikleri modern görünümü elde etme imkanı bulacaklardır. Kış dönemi moda trendleri doğrultusunda tasarlanmış olan pardesüler sayesinde modern görünüm sağlamak kolay bir hale gelecektir. Genelde lacivert, siyah, koyu kahverengi, bordo renklerindeki pardesüler kışın ciddi şekilde rağbet görürken; 2017 modasında pastel renkli pardesüler de trend olarak karşımıza çıkıyor.

2017-trend-pardesu-modelleri

Moda trendlerine uygun olacak şekilde tasarlanmış, kışlık pardesü örneği… 

2017 pardesü modelleri içerisinde, kışlık olan tasarımlar; kışın muhafazakar ve stil sahibi bir duruş elde etmek isteyen tesettürlü hanımlar için önemli bir fırsattır. Pardesü altına giyilecek olan topuklu bir ayakkabı ile kısa boylu kapalı kadınlar boylarını daha uzun gösterme imkanı da elde edeceklerdir. Özellikle fazlalıkları olunan bayanlar; vücut hatlarını göstermeyecek olan pardesüler sayesinde bu dezavantajı, avantaja da çevirebileceklerdir.

En güzel ve en yeni kışlık pardesü tasarımlarından örnekler galerimizde bulunuyor, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git