Kışlık Tesettür Eşarp Modelleri 2017

2017 Tesettür Giyim Kışlık Eşarp Modelleri

Tesettüre uygun giyinen hanımlar için en önemli giyim parçalarının başında gelen eşarplar; bir kapalı kadının oluşturduğu stile son noktayı koyma adına önemli bir detaydır. Elbise ya da kıyafet kombini sonrasında nasıl açık giyinenler saç stillerini en uygun şekilde oluşturuyorlarsa; kapalı bayanlar da, aynı şekilde eşarplarını bir bütünlük oluşturacak şekilde tercih etmeliler. Ancak bu şekilde tesettürlü bir hanımın istediği gibi şık olması mümkün hale gelecektir.

tesettur-esarp-modelleri-2017

2016-2017 sezonunun sade yapıdaki en şık eşarpları… 

Her sezon farklı farklı eşarplar piyasada yer alırken; 2017 kış sezonu için de yine en güzel ve en şık kışlık eşarp modelleri bayanların karşısına çıkıyor. Genelde soft ve mat renklerin ağırlıklı olduğu eşarplar arasında, bu sezonun moda trendleri doğrultusunda tasarlanmış olan renkli ve adeta baharı çağrıştıran cıvıl cıvıl tasarımlar da yer alıyor. Bu kış bir hayli hareketi geçeceği için; tesettür giyim markaları da bunu göz ardı etmeden, renkli tasarımlara geniş bir yelpaze ile eşarplarda yer verdiler. Geçtiğimiz dönemlere göre tesettür giyim alanında da farklılık meydana geleceği aşikar. Artık koyu ve soğuk renklerin yanı sıra, canlı renkler de bu kış döneminde tesettürlü bayanların karşısında olacak.

2017 Kışında Daha Modern Görüneceksiniz

Klasik ve alışılagelmiş olan tasarımların yanı sıra; farklı ve sıra dışı tasarımların yer aldığı 2017 kış sezonu eşarp modelleri sayesinde; daha modern ve şık bir görünüme kavuşacaksınız. Seçtiğiniz tesettürlü elbisenin ya da tesettür giyim kombinin üstüne en uygun olan eşarp modelini kolayca seçebileceksiniz. Tesettürlü genç kızların ve kadınların beğenisine sunulan kışlık eşarplar; Armine, Aker, Zühre gibi ünlü tesettür giyim markalarının 2016-2017 koleksiyonlarında yerini alıyor. Tesettüre uygun giyinen bayanlar için en önemli giyim parçası olan eşarplar, oluşturulan kombinlerin çok daha çekici görünmesine ve ilgili bayanın daha alımlı bir stile kavuşmasına yardımcı oluyor.

Kış döneminde kadınların en fazla tercih ettiği ve 2017 kışının trend eşarplarını sizler için araştırdık ve görsel açıdan fikir edinebilmeniz amacıyla, aşağıdaki galeride topladık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git