Kışlık Tayt Pantolon Modelleri

Yeni Sezon Tayt Pantolon Örnekleri 

Sonbahar mevsimi ile birlikte artık gardıroplarda yerini almaya başladı tayt pantolonlar. Birçok bayan, havaların iyice soğumasını bekliyor, tayt pantolonlarla kombin yapmak için. Özellikle genç kızlar bu konuda daha heyecanlı.

Kış mevsiminde kombinlerde ağırlıklı olarak yerini alan tayt pantolon modelleri; hem mevsime uygun güzel bir stil oluşturma konusunda, hem de soğuk havalardan koruyucu etki sunması ile birlikte birçok bayanın tercihi oluyor. Özellikle de 18 ila 30 arası gençleri bu tarz pantolonlarla kombin yaparken sıkça dışarıda görüyoruz. Dar kesim giymeyi seven, soğuktan korunmak isteyen, bir de vücuduna güvenen hanımlar için kışlık tayt pantolonlar; kombin içerisinde yer alması gereken birinci parçadır. Kışa özel olarak tasarlanan tayt pantolonları kombin ederken yapacağınız doğru tercihler; hem oldukça şık, hem de çekici görünmenizi sağlayacaktır.

yeni-deri-tayt-pantolon

2016-2017 Kışlık Tayt Pantolonları

2016-2017 Kış sezonu için özel olarak tasarlanan tayt pantolonlarda farklı renk seçenekleri yer alırken; özellikle siyah, lacivert gibi renkler ön plana çıkıyor. Bu arada deri tasarımı ile dikkat çeken tayt pantolonlar da yine daima göz önünde bulunmak isteyen bayanların tercihi olacak. Salaş ve uzun bir yapıda olan kazaklarla, bluzlarla ya da uzun gömleklerle bu taytları rahatlıkla kombin edebilir, eğer basen sorununuz varsa bu şekilde ortadan da kaldırabilirsiniz. Kışın günlük kombinlerde birçok genç kızı; tayt pantolon üzerine uzun kazak ve altına da uzun çizme kombini ile sokakta görmekteyiz. Bu kombin, genç kızların hem soğuktan korunmaları, hem de dikkati üzerlerine çekmeleri adına oldukça önemli bir kombindir. Kışlık tayt pantolon tasarımları içerisinden seçim yaparken; mutlaka bacak boyunuza ve bedeninize göre seçim yapmalısınız. Bu arada yüksek belli tayt pantolonları tercih etmeniz; boyunuzun uzun görünmesini de sağlayacaktır.

yuksek-belli-tayt-pantolon

Uzun Çizmelerle Kombinleyin

Termal yapısı ile dikkat çeken kışlık tayt pantolonlar; ugg ve uzun çizmelerle son derece şık bir bütünlük sağlıyor. Özellikle dizüstü çizmelerle kombinlemeniz durumunda; sade ama oldukça şık bir kombin elde etmiş olursunuz. Genel itibariyle geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan tayt pantolonlara; 10 TL’den 80 TL’ye kadar bir fiyat ödeyerek, kolayca sahip olabilirsiniz.

Galerimizde sizin için fikir sahibi olmanız adına hazırlamış olduğumuz, 2017 yılının en moda kışlık tayt pantolon örnekleri yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git