Kışlık Mini Etek Modelleri

Kışın Tercih Edilen Mini Etekler

Cesur bir giyim tarzına sahip olan bayanlar için, kışın da mini etek giymek mümkündür. Ancak kışlık eteklerin nasıl kombin edileceğine dikkat etmek gerekiyor. Zira kışın mini etek altına opak çorap ve çizme ya da bot giyererk kombinlemeniz lazım. Aynı zamanda kışlık mini eteklerin yapıları daha kalın olduğu için, soğuk havalarda koruyucu bir etki de yapıyor. Kışın mini etek giymek isteyen bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan etekler; gerek günlük gezmeler için, gerekse de özel günler için rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Kışlık siyah renkte mini etek ve en uygun şekilde kombin edilişi… 

Kışa özel olarak tasarlanmış olan mini etek modelleri; opak çorap, tayt ve tayt pantolonlar ile birlikte kombin edilebilir. Ayakkabı seçiminde gelen olarak dizüstü çizmeler tercih görmektedir. Bu şekilde bacakların soğuk havalardan korunması sağlanır ve oluşturulan kombin kışa daha uygun bir hale getirilmiş olur. Eğer siz de mini eteklerden vazgeçemiyor ve her zaman mini etek giymek istiyorsanız; kışın da, bu mevsime özel olarak tasarlanmış olan mini etekleri seçebilirsiniz. Tercih edeceğiniz mini eteğin koyu renk ve özellikle de deriden yapılma olması; kış modasına daha uygun bir stile bürünmeniz adına önemli bir noktadır.

Ekose Deseni ve Örgülü Tasarımlar Çok Moda

Kışın, o ince kumaşlardan dizayn edilmiş olan ve uçuş uçuş bir görünümle karşınıza çıkan etekleri kafanızdan bir silin. Kış için tasarlanmış olan mini eteklerde örgülü tasarımları ve ekose desenli modelleri seçin. Böylece kış modasına uygun bir tarza bürünmeniz de kolaylaşacaktır. Aksi halde hem sezonun modasına aykırı bir kombin hazırlamış olursunuz, hem de dışarıdan bakıldığı zaman komik bir duruma düşersiniz.

El örgüsü ile tasarlanmış olan, kışa özel mini etek modelleri… 

Örgülü tasarımı ile dikkat çeken kışlık mini etek modelleri; hem mevsimin modasına uygun bir kombine imza atmanıza, hem de kendinizi biraz olsun soğuktan korumanıza yardımcı olacaktır. Ekose deseni ise; Sonbahar-Kış aylarının modasına yapısına son derece uygun olduğundan, kış için üretilen mini eteklerde bu desenin bulunduğu tasarımları tercih edebilirsiniz. Kışın da mini etek giymek istiyorum ve kombinimi bu şekilde oluşturmak istiyorum diyorsanız; seçeceğini tasarımın yapısı ve duruşu ile mutlaka sezonun modasına uygun olmasına özen gösteriniz.

Fikir sahibi olmanız için, birkaç kışlık mini etek tasarımına galerimizde yer verdik. İnceleyebilir ve daha sonra çeşitli markaların reyonlarına bakarak temin edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git