Kışlık Hamile Tunik Modelleri 2017

2017 Kışlık Hamile Tunik Tasarımları 

Hamile bayanların bayan giyim noktasında daha farklı seçeneklere yönelerek tarzlarını oluşturdukları gözlemleniyor. Bunun en büyük nedeni ise; karnı burnunda olan kadınların, ilk başta daha sağlıklı giyim parçalarına yöneliyor olmalarıdır. Zira bebeğin sağlığı ve kendi sağlıkları için; daha bol kesim kıyafetleri tercih etmeleri gereken gebe kadınlar, çok fazla dar olan parçalardan mutlaka uzak durmalılar.

Dar kesim modeller onların vücutlarına sıkı geleceğinden; bebeğin gelişimini de olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden giyim modelleri içerisinden bol kesim parçaları tercih ederek kombin oluşturmak; onlar için giyim alanındaki en önemli detay olmaktadır. Bu noktada tunikler; hamile hanımlar için en fazla dikkat çeken giyim parçası olarak ön plana çıkmaktadır. Zira tunikler zaten yapıları itibariyle bol kesim parçalar olduğundan; hamile kadınları da fazla zorlamayacaktır. Tuniklerin; hamile kadınlar için daha bol yapıda olanları ise; bayan giyim alanında hamile kadınlara verilen önemi açığa çıkarmaktadır.

desenli-tesettur-hamile-tunik-kislik

Hamileler İçin Farklı Tunik Tasarımları

Hamilelik dönemi içerisinde olan bayanlar için özel olarak tasarlanan hamile tunik modelleri sayesinde artık hanımlar bu dönem içerisinde daha rahat hareket edebilecek kombinler oluşturacaklar. Şuan için kışlık hamile tunik modelleri birçok farklı tasarımı ile piyasada yer alıyor ve gebe kadınların beğenisine sunuluyor. Hamile olan bayanlar da; kendileri için özel olarak tasarlanmış olan bu tunikler içerisinden seçimlerini yaparak, hamile giyim tarzına uygun olan kombinleri rahatlıkla oluşturuyorlar. Bu şekilde hem kendilerini rahat hissediyorlar, hem de kış modasına uyum sağlıyorlar.

defacto-resimli-hamile-kislik-tunik

Yeni sezon için özel olarak tasarlanmış olan hamile kışlık tunik modelleri içerisinde; koyu renkler ve tonları ön plana çıkmaktadır. Zira kış mevsiminde koyu ve soğuk renkler trend olduğundan; hamile tuniklerinde de bu tür tasarımlar oldukça fazladır. Siz de bu tunikleri tercih ederek hem kendinizi rahat hissedecek, hem de kış modasına ayak uyduracaksınız.

Eğer siz de hamileyseniz ve kış mevsiminde daha bol kıyafetler arıyorsanız; aşağıdaki galerimizde yer alan hamile tuniklerine bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git