Kışın İçinizi Isıtacak Atkı ve Bereler

2017 Bayan Atkı ve Bere Modelleri

Kış mevsimine çok az bir zaman kala, havaların da iyice soğumaya başlaması ile birlikte artık atkı ve bereler gün yüzüne çıkmaya başladı. Gardırobunu yenileyen ve kış için en uygun hale getiren bayanlar; atkı ve bereleri de temin ederek, tam anlamıyla kışa hazırlık yapıyorlar. Kış aylarında dışarıya çıktığımız andan itibaren yüzümüzü adeta kesen soğuk hava; atkı ve bereler sayesinde biraz olsun içimizi ısıtacak. Hem sıcak tutarak bizi hastalıktan koruyan, hem de kombinlerimizi daha canlı bir hale getirmemize yardımcı olan atkı ve berelerin farklı modelleri yeni sezonda da karşımıza çıkıyor.

Gerek kombin oluştururken bizlere yardımcı olan, gerekse de soğuk havalardan bizi koruyarak sağlık açısından büyük bir önem arz eden atkı ve bere modelleri; özellikle boyun ve yüz bölgesini muhafaza etme konusunda ciddi avantaj sağlıyor. Atkı ve şapkaları satın alırken; son trendlerden haberdar olarak hareket etmek; bir yandan soğuktan korunurken, diğer yandan modern bir görünüme kavuşmamıza yardımcı olacak. Bere ve atkı modelleri gelişen son trendlerle birlikte yeni sezonda aşağıdaki tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Daha önce 2016-2017 Sonbahar/Kış bere ve atkı modelleri ile alakalı bir yazı daha paylaşmış ve en güzel atkı-bere tasarımlarını beğenisine sunmuştuk, o yazıya da buradan erişebilirsiniz.

Tüylü Şapkalar

Kışlık sokak stili içerisinde son yıllarda kendisini belirgin bir şekilde gösteren tüylü şapkalar; iri ufaklı, sade, renkli tasarımları ile yeni sezonda karşımızda. Günlük hayatta pek sık kullanamasanız bile; kışın tatile gittiğinizde bu şapkalar sizin modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak.

Örgü Şapkalar

Örgü berelerin modası hiçbir zaman geçmiyor. 2016-2017 sezonunda da yine örgü şapkalar farklı modelleri ile karşımıza çıkarken; oldukça sıcak tutuyor. Spor tarzı arayanların da tercihi olan örgü berelerin renkli modelleri daha fazla tercih görüyor. Üstelik bayanların yanı sıra; erkekler de bu tarz berelere büyük bir ilgi gösteriyorlar.

Örgü Atkılar

Örgü bereler gibi örgü atkılar da yine modası hiç geçmeyen tasarımlar arasında yer alıyor. Sıcak tutması bakımından diğer modellere oranlara daha fazla rağbet gören örgü atkılar; kışın sokakta dolaşacak olanlar için birebir.

Şal Tipi Atkılar

Cool bir hava yakalamak isteyen ve modern bir görünüm arayan bayanlar; şal tipi atkılar arasından seçimlerini yapacaklar. Örgü atkılardan sonra en fazla tercih edilen atkı modelleri arasında yer alan şal tipi atkılar; farklı desenleri ve renk seçenekleri ile piyasadaki yerini alıyor.

Boyunluk Atkılar

Son 2-3 yılda bir hayli moda olan ve genel olarak da genç kızların tercih ettiği tasarımlar arasında yer alan boyunluk atkılar, 2016-2017 sezonunda da birçok bayanın seçimi olmaya devam edecek. Bayan atkı modelleri içerisinde, son yıllarda en fazla tercih edilen tasarımlar arasında yerini alan boyunluk atkılar; göz alıcı bir şıklık yansıtmakta ve özellikle boyun bölgesini soğuk havalara karşı sıcak tutmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git