Kısa Boylu Kadınlar İçin Gece Kıyafeti Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kısa Boylu Kadınlar İçin Gece Kıyafeti Seçimi Nasıl Olmalıdır? 

Kısa boylu hanımların giysileri nerede giyecekleri çok önemlidir. Sahibi oldukları bir düğün olabilir, yakın bir arkadaşları ya da kardeşlerinin düğünü olabilir… Genelde düğünlerde bayanlar uzun kıyafetleri tercih ederler. Aslında bu durum bir avantajdır; çünkü kısa boylu bayanların hep yüksek topuklu ayakkabı giyme istekleri vardır. Dolayısıyla topuklu ayakkabının yüksekliğini kapatmak adına; uzun giysileri tercih etmek doğru olacaktır. Kısa boylu ve kilolu iseniz; ağır şifonların olduğu, kumaşlarla dolu olan elbiseleri giymemeniz gerekmektedir. Kısa boylu ve zarif, narin bir vücut yapısına sahipseniz; istediğiniz gibi kumaşlarla dolu olan, uçuş uçuş ve ağır şifon elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ama yine de boyun kısalığı ya da uzunluğu çok önemli bir detay değildir. Giyilen elbisenin çok iyi bir şekilde seçilmesi ve konsepte uygun bir tercih yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda vücuda oturan elbise seçimi de kısa boylu bayanların gece kıyafetleri tercihinde önemli bir rol oynamaktadır.

Kısa Boylular İçin Gece Kıyafeti

Bazı kısa boylu bayanlar da kısa gece kıyafetlerini tercih edebilirler. Çok fazla diz altına inmeyen, diz üstünde kalan modelleri tercih etmek; kısa elbise giymek isteyen kadınlar için daha uygun olacaktır. Daha parıltılı ve taşlı kısa elbiseler ile bulunulan ortamdaki kişileri çok rahat bir şekilde etkileme fırsatına sahip olacaksınız. Doğru bir şekilde kullanıldığı zaman aslında kısa boylu olmak kadınlar için bir avantajdır. Kısa boylu kadınlar; boylarını çok rahat bir şekilde yükseltme fırsatına sahiptirler. İstedikleri gibi topuklu ayakkabıyı giyerek, kısa boylu görünme durumundan kurtulurlar.

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Unutmayınız ki uzun boylu kadınlar; özel gecelerde daha alçak topuklu ayakkabılar ya da babetler giyerler ki, bu da ayakların daha estetik görünmesinin önüne geçer. Çünkü her zaman yüksek topuklu ayakkabılar; kadının daha zarif görünmesini sağlar. Bu yüzden de kısa boylu olmak bir avantaj olarak sayılabilir. Kırmızı halı abiye modelleri 2016 tasarımlarında da kısa boylu ünlüler için birçok farklı abiye modeli ve gece kıyafeti yer almaktadır, bunlara ve aşağıda sizin için hazırlamış olduğumuz galeriye de göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git