Kısa Abiye Modelleri 2016

Kısa Abiye Modelleri 2016 

Kapalı giyinen bayanlar olduğu gibi, açık giyinmeyi tercih eden birçok bayan da vardır. Açık giyinen kadınlar arasında da farklı tarzlara sahip olan birçok kadın bulunmaktadır. Örneğin bir kadın sadece kollarının açık olduğu kıyafet ya da elbiseleri tercih ederken; bir başka kadın ise, bacaklarını açmayı, omuzlarını açmayı ve dekolteli vermeyi tercih edebilir. Bu noktada da açık giyinen bayanlar arasında bir farklılık söz konusu olmaktadır. Özel gece kıyafeti olarak kadınların dünyasına etki eden abiyeler de; her kadın için özel olarak dizayn edildiği gibi, bacaklarını göstermekten çekinmeyen ve boyları daha kısa olan abiyeleri tercih eden kadınlar için de özel olarak tasarlanmaktadır. Kısa abiye modelleri arasından seçim yapacak olan kadınlar; bu sayede vücutlarının güzelliğini de ön plana çıkarmayı başaracak ve herkesi etkileyecektir. 2016 yılı için özel olarak tasarlanmış olan kısa abiyeleri şuan için piyasada bulabilir ve siz aradığınız tarzı rahatlıkla konuşturabilirsiniz. Kısa abiye modelleri 2016 arasından seçim yapacak olan kadınlar; tarzlarına uygun model ve renkteki abiyeleri, vücutlarına da uygun bir şekil temin etmeleri durumunda, bir bütün olarak şık ve modern bir görünüm elde edeceklerdir.

Siyah Straplez Abiye Modelleri 2016

Tasarım konusunda geniş bir yelpazesinin cesur bayanların karşısına çıktığı kısa abiye modelleri 2016 koleksiyonlarında; dantelli, taşlı, simli, straplez ve tek omuzlu parçalar daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle genç kızlar tarafından kısa abiyelere daha da fazla ilgi gösterilmektedir. Birçok genç kız; katılacağı düğün, nişan ya da nikah töreninde, kına gecesinde ve mezuniyet balosunda tarz sahibi bir görünüme sahip olmuş olacaktır. Bu arada mevsimlere göre farklı model ve renkleri ile dikkat çeken mini abiye modelleri; kırmızı, siyah, bordo, sarı ve yeşil gibi renkleri ile daha sık tercih edilmektedir.

Yeni Kısa Abiye Modelleri

Mavi ve lacivert renkli kısa abiye modelleri; cesur bayanların en sık tercih ettikleri kısa abiyeler arasında yer alırken; 2016 yılı için özel olarak üretilmiş olan parçalar arasından da yine birçok bayanın bu renklerdeki kısa abiyeleri seçecekleri aşikardır. Kısa abiye modelleri 2016 tasarımları; kış mevsimine özel tasarımları ile şuan için piyasada yer almaktadır. Tıpkı kışlık tesettür abiye modelleri alanında tesettürlü kadınların karşısına çıkan çeşitlilik; kısa abiye modelleri alanında da cesur bayanların karşısındadır. Hal böyle olunca; model, renk, beden ve fiyat çeşitliliği içerisinden her kadının tarzını yansıtacak olan parçayı bulması oldukça kolaydır.

Aşağıda en şık ve en zarif kısa abiye modelleri 2016 galerisi yer almaktadır, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git