Kış Aylarının Vazgeçilmezi; Palto ve Kabanlar

Kış Aylarının Vazgeçilmezi; Palto ve Kabanlar
27 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 653 kez okundu.

2016-2017 kış sezonunda palto ve kaban modelleri her tarza ve kombine hitap edecek çeşitlilikte geliyor. Aradığımı bulamıyorum demek bir mazeretiniz olamaz çünkü her firma birbirinden farklı tarzlara uygun modellerini raflara koydu bile.

Siz de bu yıl yeni bir palto veya kaban almak istiyorsanız alışverişe çıkmadan önce bizden de fikir alın.

İş günlerinizde veya haftasonları tercih edebileceğiniz birbirinden farklı tarzda kaban modelleri bulunuyor. Fiyatlar ise 80-100 TL’den başlangıç gösterip lüks kabanlarda 1000 TL’nin üzerine çıkıyor.

Sevdiğiniz bir modeli uzun yıllar giymek istiyorsanız kaliteli markalara yönelmelisiniz. Ben her yıl farklı tarzda kaban giymek istiyorum diyenler ise daha uygun fiyatlı kabanları tercih edebilir.

2016-2017 Kış Sezonu Kaban Modelleri

#1 Modern Kaban Modelleri

modern-kaban-modelleri

Her yıl modern zamanın esintilerini barındıran yeni tasarım kabanlar raflarda yerini alıyor. Bu yıla özel modern kaban modelleri, tüm dikkatleri üzerine çekecek.

#2 Elegant Kaban Modelleri

elegant-ve-uzun-kabanlar

Elegant bir görünüm isteyen bayanlar ise bu tarz uzun formda ve basit tasarlanmış kabanlara yönelmeli. Sadeliğin bu kadar dikkat çekici olması büyük bir ironi.

#3 Hareketli Kaban Modelleri

hareketli-kaban-modeli

Parti havasında olmak ve daha dikkat çekici bir görünüme kavuşmak isteyen bayanlar, hareketli kabanlara yönelebilir. Bu tarz yünlü kabanları 2017 kışında çok fazla göreceğiz.

#4 İşlemeli Kaban Modelleri

islemeli-kaban

İşlemeli kabanlar, özellikle zarifliği ve şıklığı aynı anda sunuyor.Bu açıdan da birçok bayanın gözdesi konumunda. Sizce de işlemeleri çok güzel gözükmüyor mu?

#5 Military Tarzı Kabanlar

military-kaban-tredi

Military trendi 2016-2017 kış aylarında da devam ediyor. Özellikle ünlülerin çok fazla rağbet gösterdiğini söyleyebiliriz. Bizce de kombinlere, dikkat çekici ve farklı bir hava katıyor.

#6 Bol Kaban Modelleri

bol-kaban-modeli

Haki renklerde bol ve salaş bir görünüme sahip bayan kaban modeli. Herkesin tarzı birbirine benzemiyor. Bazı bayanlar vücudu saran kabanlardan hoşlanırken bazı bayanlar ise bol tarzda kabanları seçiyor. Bu durumun kullanılan gün ve etkinliğe göre de değişiklik gösterebilir. Bizce her tarzı denemek en güzeli.

#7 Spor Kaban Modelleri

bayan-spor-kaban

Spor kombinlerinizde size eşlik edecek spor kaban modellerini tercih edebilirsiniz.

Sizlere kaban modelleri hakkında farklı modeller sunmaya çalıştık. Umarız alışveriş öncesi veya kombinlerinizi tasarlarken sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git