Kış Aylarına Özel Ofis Kombinleri

Kış Aylarına Özel Ofis Kombinleri

Ofis ortamında çalışan bayanlar için kombin oluşturmak ayrı bir dert oluyor. Hem rahat hareket edebilecekleri, hem de şık parçaları bir araya getirerek kombin etmeleri gerekiyor. Üstelik mevsimlere göre de farklı kombinler oluşturmaları büyük önem arz ediyor. Önümüzdeki kış sezonu için de yine çalışan bayanlar kombin oluştururken bir hayli zorluk çekecekler. Ofis ortamında çalışan hanımlara yardımcı olmak adına; kış mevsimi için ofise uygun çeşitli kombin önerileri sunacağız. Size vereceğimiz bilgiler doğrultusunda; kışın ofis ortamında nasıl giyinmeniz gerektiğini öğrenecek ve kombin önerilerinden yola çıkarak, siz de kafanızda farklı stiller oluşturabileceksiniz.

2016-2017 sezonu için en moda ofis kombinleri ile birlikte; çalışırken hem stil sahibi bir kişi olduğunuzu gösterecek, hem de rahat hareket edeceksiniz. İşte yeni sezona damga vuran ofis stilleri…

Ofis kombininizde 80'lere gitmek, sizi fazlasıyla dikkat çekici ve iddialı gösterecek.

Ofis kombininizde 80’lere gitmek, sizi fazlasıyla dikkat çekici ve iddialı gösterecek.

  • Diz hizasına kadar uzanan etekleri, büyük boy salaş kazaklar ile kombin etmeniz; kışın ofis ortamı için harika bir seçim olacaktır. Ofiste çalışırken, toplantıya girerken ve iş yemeklerinde bu kombin ile birlikte ne kadar stil sahibi olduğunuzu herkese göstereceksiniz.
  • Çalışan bayanların pantolon seçimi daima kumaş cinsinden olmalıdır. Paçası dar üst kısmı geniş kumaş pantolonlara iş yaşantınızda sıklıkla yer verebilirsiniz. Bu kombinde beyaz bir gömlek ve üzerinde de kazak ya da hırka en doğru seçim olacaktır. Kazağın V yaka olması; altındaki gömleğin de ön plana çıkması açısından büyük önem taşıyor. Dış giyim olarak da kışa uygun ekose desenli blazer ceketleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ofis kombini açısından muazzam bir seçim yapmış olacaksınız.
  • Kışın çok soğuk günlerde ofis ortamı için içinizi ısıtacak parçaları tercih edin. Pelerinler bu konuda size büyük fayda sağlayacaktır. Pelerinleri doğru şekilde kombin ederseniz; ne kadar tarz sahibi olduğunuz herkes tarafından kabul görecektir.
  • Diz altında olan katlı parçalar; kış mevsiminde en doğru kombin parçası olarak dikkat çekiyor. Özellikle bu parçayı ofis ortamı için farklı şekillerde kombinleyebilir ve her stilinizde de ayrı bir hava yakalayabilirsiniz. Diz altında olan katları ile ön plana çıkan etek ya da elbise üzerine deri ceket veyahut trençkot almanız durumunda; adeta tarzınıza tarz katacaksınız.
  • Triko kıyafetler de yine kışın ofis stili oluşturma konusunda bayanlar yardımcı olacak. Triko elbise ya da kazaklarla birlikte hem içiniz ısınacak, hem de trend bir görünüm kazanacaksınız. Trikolara ilgi duymuyorsanız; örgü kazak ya da etekler tercihiniz olabilir. Deri ceket ve trençkotlar da yine bu stil için harika bir seçim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git