Kır Düğünü Yapacaklara Özel Birbirinden Şık Gelinlikler

Kır Düğünü Yapacaklara Özel Birbirinden Şık Gelinlikler

Özellikle yazın şu günlerinde düğün yapacak olan birçok gelin adayı; kır düğünü yaparak diğer düğünlerden daha farklı bir ortamda dünya evine girmeyi amaçlıyor. Yazın kır düğünü yapacak olan gelin adaylarının; gelinlik seçimleri de farklı oluyor. Zira konsepte uygun olacak şekilde gelinlik modeli tercih etmek gerekiyor. Bu dönem içerisinde de adeta uçuş uçuş olan modeller ön plana çıkıyor. Dantel detayı, gelin tacı ile süslenmiş gelinlikler, uzun kuyruklu modeller, dekolte detayları da kır düğünü yapacak olan gelin adaylarının seçimi oluyor. Kapalı gelin adayları ise; tesettüre uygun olan dantelli ve taşlı modelleri tercih ederek kır düğünlerindeki yerlerini alıyorlar. Bu yazımızda Enmodabox.com olarak kır düğünü yapmak isteyen gelin adaylarının fikir sahibi olması adına en uygun modelleri derledik. Galerimize bakarak, en beğendiğiniz modellere karar verebilir ve daha sonra bu modelleri farklı markaların özel koleksiyonları altında bularak satın alabilirsiniz. 2016 kır düğünü gelinlik modelleri içerisinde; dantelli, taşlı, kabarık, straplez ve dekolteli gelinlikler ön plana çıkıyor.

Dantel ve Taş Detayı İlk Sırada

Dantel ve taş detayı ile dikkat çeken kır düğünü için gelinlik modelleri; her yıl olduğu gibi 2016 yazında da yine birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bu sezonda da yine ilk sırada bu tür gelinlikler yerini alıyor.

Cesur Gelin Adayları Dekolte İle Ferah Bir Görünüm Kazanıyor

Cesur bir giyim tarzına sahip olan gelin adayları; kır düğününde konsepte de uygun bir görünüm kazanmak amacı ile, sırt ve göğüs dekolteli gelinlikleri tercih ediyorlar. Bu şekilde herkesin dikkatini çekmek daha da kolaylaşıyor.

Straplez Modeller Her Zaman İçin Tercih Görüyor

Gelinlik seçimi sırasında bayanların en fazla tercih ettiği modellerin başında; straplez gelinlikler geliyor. Kır düğünü yapacak olan gelin adaylarının birçoğu da yine bu tür modellere yönelerek seçimlerini yapıyorlar.

Kabarık Gelinliklerle Kır Düğünleri Daha Göze Hoş Geliyor

Kır düğünü yapacaksanız ve muhteşem bir görünüm arıyorsanız; kabarık gelinlikler sizin için bulunmaz bir fırsat olacaktır. Bu şekilde hem ihtişamınızı arttıracak, hem de konsepte uygun bir stil oluşturacaksınız. Yeni sezon kır düğünü için gelinlik modelleri içerisinde; birçok kabarık gelinlik modelini bulacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git