Kır Düğünü Gelinlik Modelleri 2016

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri 2016 

Yazın düğün yapacak olan birçok gelin adayı; kır düğününü konsept olarak kendisine belirlemektedir. Kır düğünü gelinlik modelleri de bu noktada gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. 2016 yılına özel olarak tasarlanmış olan bu gelinlikler şuan için piyasada farklı modelleri ile yer almaktadır. Sade ve düz gelinliklerin yanı sıra, gösterişli gelinlikler de piyasada yer almaktadır. Kır düğünü gelinlik modelleri 2016 tasarımları sayesinde; 2016 yılında kır düğünü yapacak olan gelin adayları, aradıkları gelinlikleri kolay bir şekilde piyasa üzerinde bulmaktadırlar. Herkesin tarzına ve zevkine uygun olan gelinlik modelini kolay bir şekilde bulması için bu alanda birçok farklı gelinlik markası hizmet vermektedir. 2016 yılına özel olarak tasarlanmış olan bu gelinlikler; farklı fiyatları ile piyasada kendisine yer bulmaktadır. Bu sayede herkes bütçesine göre hareket ederek, kendisi için en uygun gelinlik modelini satın alma imkanı elde etmektedir. 2016 model kır düğünü gelinlikleri içerisinde; uzun duvaklı, dantelli, straplez, taşlı, kurdeleli, uzun, kapalı, mini, yırtmaçlı gelinlik modelleri mevcuttur.

Yeni Kır Düğünü Gelinlik Modelleri 2016

Kır düğünü gelinlik modelleri 2016 tasarımlarında göğüs ve sırt dekolteli gelinlikler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Özellikle gösterişi seven gelin adayları tarafından bu tarz gelinlikler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu gelinlikler farklı fiyatları ile piyasada yer alırken; kır düğünü için en uygun gelinlikler arasında da bu modeller yer almaktadır. Bu arada kır düğünü için gelinlik satın alamayacak olanlar; gelinlik kiralama yolunu da tercih edebilirler.

Tek Omuz 2016 Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

2016 yılına özel olarak tasarlanmış olan 2016 kır düğünü gelinlik modelleri tasarımları; önde gelen gelinlik markaları tarafından özel olarak dizayn edilmektedir. Piyasada yer alan kır düğünü gelinlikleri arasından seçim yapacak olan gelin adaylarının vücutlarına uygun olacak şekilde bir seçim yapmaları daha uygun olacaktır. En moda gelinlik modelleri arasında kır düğünü için gelinlikler de mevcuttur.

Aşağıdaki galeride en şık yeni kır düğünü gelinlik modelleri 2016 tasarımları bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git