Kim Kardashian’ın Yeni Saç Stili

Kim Kardashian’ın Yeni Saç Stili
4 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 906 kez okundu.

Kim Kardashian’ın Yeni Saç Stili

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian; yeni saç kesimi ile harika bir duruş sergiliyor. Kardashian geleneğine uyan ve yaza özel saç kesimi modasına uyan Kim Kardashian, model olan kardeşi Kendall Jenner’ın başlatmış olduğu bu akımı sürdüren ünlüler arasında yer alıyor. Grafik kesim saç stili ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Kim; orta boy saçlarıyla da bu uyumu en güzel şekilde yansıtıyor.

Kim Kardashian Grafik Kesim Saç Stili

Bu Bir Kardashian Geleneği 

Grafik saç modeli ile kardeşi Kendall Jenner’ın başlatmış olduğu akımı devam ettiren Kim Kardashian; bu muhteşem saç stilinin yanı sıra, ışıldayan cildi ile de dikkatlerden kaçmadı. Daha önce birçok kere onu kontür obsesyonu ile görmüştük. Ancak bu yaz ünlü isim daha çok ışıltılı aydınlatıcı tercih ediyor. Bu şekilde de aslında karşı konulamaz bir cazibeye sahip olduğunu herkese gösteriyor.

Siz de Kendall Jenner ile başlayan ve Kim Kardashian’ın devam ettirdiği yaz kesim modası olan Grafik saç stili ile saçlarınızı güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ancak saçlarınızın boyutuna ve hacmine de dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git