Kim Kardashian Baharda Yine Cesur Davranıyor

Kim Kardashian Baharda Yine Cesur Davranıyor

Seksi ve alımlı ünlülerden bir tanesi olan Kim Kardashian; stili ile dünyanın en fazla konuşulan ünlüleri arasında olmaya devam ediyor. Onun gerek kışın, gerekse de yazın oluşturduğu kombinler dünya kamuoyu tarafından sıkça konuşuluyor. Cesur giyim tarzı ile seksi pozlar vermeyi ihmal etmeyen güzel magazin yıldızı; internet ortamında da en fazla adı geçen ünlüler arasında yerini alıyor. Verdiği pozlar ve çektirdiği fotoğraflar ile dünyanın en fazla konuşulduğu ünlüleri arasında kendisine yer bulan Kim Kardashian; bu baharı da yine cesur bir şekilde karşılıyor.

Kim Kardashian T-shirt Yırtık Pantolon Kombinleri

Elbiseyi giymeyi bir hayli seven ve günlük kombinlerinde de kısa elbiseleri ile dikkatleri üzerine çeken Kim Kardashian özel davetlerde ise daha cesur ve daha dikkat çekici elbiseleri kullanıyor. Bu bahar ayında da yine oluşturduğu kombinlerle daha şimdiden adından sıkça söz ettirmeye başladı bile. Özellikle giydiği kabarık kısa bir elbise var ki; nerede olsanız dönüp birkaç kez daha bakarsınız. Bunun yanı sıra yırtık kot pantolonları bu baharda tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Alışveriş merkezlerinde ise bu yaz onu kot pantolon ve üzerine giydiği beyaz bir badi ile sıkça görecek gibiyiz. Zira kapalı mekanlarda daha sade kıyafetleri tercih ediyor. Aslında yerine göre giyinmeyi bilen ünlüler arasında yer alıyor desek yanlış olmaz herhalde. Her türlü ortama uygun kombini oluşturmayı biliyor ve duruma göre hareket ediyor. Bu baharda onun önü açık topukluları ve sandalet ayakkabıları sıkça tercih ettiğini görüyoruz.

Kot Etek T-shirt Kombini Kim Kardashian

Kim Kardashian bu baharda da yine en gözde ünlüler arasında bulunuyor. Giydiği cesur kıyafetlerle de yine kendisine ne kadar güvendiğini herkese açık bir şekilde gösteriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git