Kilolular İçin Kapalı Abiye Modelleri 2017

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2017 

Hem fazlalıkları bulunan, hem de kapalı bir giyim tarzına sahip olan tesettürlü bayanlar; özel davetlerde giyecekleri abiyeleri özenle seçmelidirler. Zira onların abiye seçimlerinde en ince ayrıntıya dikkat etmeleri gerekiyor. Bir yandan vücut hatlarını belli etmeyecek olan tasarımlara, diğer yandan da kusurları gizleyecek olan modellere yönelmek lazım. Bunun için abiye seçiminde uzun uzadıya düşünerek, seçici bir şekilde hareket etmek en doğru tercih olacaktır.

Farklı vücut tiplerine göre birçok farklı kapalı abiye modelinin piyasada yer alması sayesinde; herkes istediği abiye modelini kolay bir şekilde temin etme imkanı buluyor. Özellikle tesettürlü ve büyük beden giyinen hanımların bu konuda eskiden yaşadıkları çeşitlilik sorunu, günümüzde pek yer almıyor. Markalar; kapalı kadınlar için özel olarak tasarlamış oldukları abiyelerde, kilolu bayanları da düşünerek hareket ediyorlar ve onlar için her modeli vücut yapılarına uygun olacak şekilde tasarlıyorlar. Bu sayede fazlalıkları bulunan bayanlar da istedikleri tarza bürünerek özel gün ve gecelerde kolaylıkla yerlerini alabiliyorlar. Herkesin aradığı kapalı abiye modelini bulması için; Armine, Aker, Modanisa gibi markalar başarıyla hizmet veriyor.

tesettur-islemeli-buyuk-beden-abiye

Desen ve Renk Seçimine Dikkat!

Eğer tesettürlü bir giyim tarzına sahipseniz ve fazlalıklarınız varsa; sizin için en uygun abiye modelleri; koyu tonlardaki abiyeler olacaktır. Çünkü koyu renkler; kusurları büyük ölçüde gizler ve size bu anlamda bir avantaj sağlar. Ancak her zaman da koyu renk giymek yersiz olacaktır. Kışın koyu renkler modaya da uygun olduğu için tercih edilebilir, ancak yazın sürekli koyu giymek de iyi değildir. Açık renkleri tercih edeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken nokta; abiyenin baştan aşağıya kadar tek renk olmasıdır. Bu şekilde vücudunuz bölünmemiş olur ve dolayısıyla da ilgi kilolarınız üzerinde yoğunlaşmaz.

Renk konusunda olduğu gibi, desen konusunda da büyük bir titizlilikle hareket etmeniz gerekiyor. Dikey çizgileri ile dikkat çeken abiyeler sizin için en uygun seçimdir. İlla yatay çizgiler arasından seçim yapacaksanız; ince çizgili olan modelleri tercih edin. Ancak mümkün olduğu kadar yatay çizgili tasarımlardan uzak durun.

Eğer kilolarınız vücudunuzun üst bölgesinde toplanmışsa; bu bölgede desen kullanmayın ve düz renkleri tercih edin. Genelde desenleri alt bölgelerde kullanın. Bu şekilde vücudunuz üst bölümündeki fazlalıkları gizlemiş olursunuz.

Galerimize göz atarak, yeni sezonun en şık kilolular için tesettür abiye modelleri hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git