Kilolu Bayanlar İçin Kışa Özel Kombinler

Kilolu Bayanlara Özel Kışlık Kombin Önerileri 

Her bayanın beden yapısının aynı ölçülerde olması mümkün değildir. Bir kadın ince belli bir yapıda iken, bir başka bayan kilolu olabilir. Sadece ince belli bayanlar şık ve modern görünecek diye bir kaide de yoktur. Eğer doğru giyinmeyi biliyor ve parçaları kombin ederken; vücudunuzu tanıyarak hareket ediyorsanız; siz de fazlalıklarınızla birlikte trend ve şık görünebilirsiniz.

buyuk-beden-kislik-tesettur-kombin

Kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte; kilolu bayanlar da kendileri için oluşturabilecekleri kışlık kombinler hakkında tüyolar aramaya başladılar. Eğer siz de fazlalıkları bulunan biriyseniz; hazırlamış olduğumuz maddeleri dikkatli bir şekilde okuyun ve kışlık kombin yaparken de uygulamayı ihmal etmeyin. Göreceksiniz ki; bu ipuçları ile birlikte siz de aslında daha narin ve şık bir stile sahip olacaksınız.

buyuk-beden-kislik-stil-2017

Bol Giymeyin

Fazlalıkları olan bir bayansanız; bunu daha da sıkıcı bir hale getirmemeniz gerekiyor. Bu yüzden bol kıyafetler ve elbiselerin hiç de size göre olmadığını hatırlatmak isteriz. Bol kesim giyim modellerinden mutlaka uzak durmalı ve kışın de bu tür tasarımlara kombinlerinizde yer vermemelisiniz. Daha dar kesimli pantolonları, etekleri, elbiseleri, kazakları ve bluzları kış için oluşturacağınız kombinlerde değerlendirmelisiniz.

Renkli Modelleri Fazla Tercih Etmeyin

Tabi ki, renkli kıyafetleri hiç tercih etmeyin demiyoruz. Ama olabildiğince renkleri birbirine karıştırmadan kullanın. Kışlık kombin yaparken 2 ya da 3 farklı rengi bir arada tercih edebilirsiniz. Ancak şunu da bilmelisiniz ki; üstünüzdeki parça açık renkte ise, altınızdaki giyim modeli mutlaka koyu renkte olmalıdır.

Siyahın Yanı Sıra Farklı Koyu Renkleri De Kullanın

Siyah, kusurları gizleyen ve kadınların daha kusursuz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan bir renktir şüphesiz. Bu yüzden birçok tasarımda siyah rengi sıkça tercih edilir. Ancak sadece siyah giyinmek de bir süre sonra insanın içinin kasvetle dolmasına neden olacaktır. Bu yüzden siyah gibi koyu bir ton olan lacivert rengini ve çikolata tonunu da kışlık kombin yaparken mutlaka tercih edin. Bu şekilde kombinlerinizi farklılaştırmış olacaksınız.

Enine Büyük Çizgilerden Uzak Durun

Her enine çizgi tabi ki sizi kilolu göstermez. Önemli olan bu çizgilerin yoğunluğu ve büyüklüğüdür. İnce yapılı enine çizgili parçaları da tercih edebilirsiniz. Ancak bu konuda risk almak istemiyorsanız; tek renk ve sade modellere yönelmenizde fayda olacaktır. Kışın enine ince çizgili bir kazakla kombin yapabileceğiniz gibi; tek renk ve sade bir yapıdaki kazakla da stilinizi oluşturabilirsiniz.

Galerimize göz atarak, yeni sezonun kışlık kombinleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git