Kilolu Bayanlar İçin Abiye Modelleri 2017

Kilolular İçin Abiye Modelleri 2017 

Fazlalıkları bulunan hanımların en büyük sorunu; giyim noktasında başlar. Fazla kilolara sahip olduğu için, her kıyafetin ya da elbisenin içerisine giremeyen bayanlar; kendi vücut yapılarına uygun olan modelleri seçmelidir. Daha ince zayıf görünmek için; abiye seçiminde de yine dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekiyor.

Kilolu bayanlar için abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; fazlalıkların olduğu bölgelerin gizlenmesidir. Her ne kadar birçok kilolu bayan; kalın kumaşlar tercih ederek fazlalıklarını gizlemeye çalışsa da; bu tutum oldukça yanlıştır. Elastik, likralı ve ince kumaşlardan dizayn edilmiş olan abiyeler; kilolu bayanların tercih etmeleri gereken kumaş türlerindendir. Elastik yapısı ile dikkat çeken abiyeler; kadınların daha rahat hareket etmelerine de olanak tanıyor.

buyuk-beden-bordo-abiye

Büyük Göğüslerinizi Ön Plana Çıkarın

Eğer fazlalıklarınız göğüs bölgesinde de var ise; bunları gizlemenin bir manası yok. Aksine etkileyici bir dekolte abiye ile göğüslerinizin çekiciliğini ön plana çıkararak; bütün dikkatleri bu noktaya çekmenizde fayda var. V yaka, kare ya da oval şekilli abiyeler bu noktada size yardımcı olacaktır. Vücudunuzdaki bütün fazlalıkları gizleyerek değil; önemli bölümlere dikkate çekerek oluşturacağınız kıyafet kombini sayesinde daha şık ve zarif görünebilirsiniz.

Kilolu kadınların abiye seçiminde dikkat etmeleri gereken noktalardan bir tanesi ise; fazla renk kargaşasına yol açmadan hareket etmek olacak. Genelde tek renk abiyeleri tercih etmeli ve koyu tonlarını sıkça kullanmalısınız. Ancak her zaman da siyah rengini tercih etmeyin. Zira dışarıdan bakıldığı zaman insanların kafasında; bunun fazlalıkları var da gizlemeye çalışıyor intibası uyanmasın. Lacivert, koyu gri, çikolata renklerini de kullanabilirsiniz.

2017-buyuk-beden-kapali-abiye

Taşlı ve Parıltılı Abiyeler Sizin İçin Bir Fırsat

Üst kısmı taşlı, işlemeli ve parlayan abiyeler; kilolu bayanlar için en uygun abiye tasarımları arasında yer alıyor. Bu şekilde dikkat üst bölüme çekilecek ve alt kısımdaki fazlalıklar bir nevi göz ardı edilmiş olacaktır. Taşlı, dantelli, işlemeli abiyelerin yanı sıra; göğüs dekolteli abiyeler de yine kilolu bayanların tercih edebilecekleri abiye tasarımları arasında yer alıyor.

En güzel ve en şık kilolular için abiye modellerini sizin için derledik ve fikir sahibi olmanız adına galerimize ekledik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git