Kenzo ve H&M İşbirliği

Kenzo ve H&M İşbirliği

H&M ile Kenzo yaptıkları işbirliği neticesinde yeni bir koleksiyona imza atmayı planlıyorlardı. Kenzo ve H&M işbirliği ile oluşturulan bu özel koleksiyon için ön gösterim piyasaya sürüldü. Moda haberleri bölümümüzde biz de sizlere bu işbirliğinin perde arkasını aktarmak istedik. Ön gösterime baktığımız zaman iddialı desenlerin ve göz alıcı renklerin ön plana çıktığınız görüyoruz.

Kenzo H&M İşbirliği 2016

Canlı Renkler ve İddialı Desenler Ön Planda

Kenzo ve H&M işbirliği ile hazırlanan özel koleksiyonun ön gösterimi görücüye çıktı. Biz de Enmodabox.com olarak bu ön gösterim hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler vermek istedik. Bu özel koleksiyonda iddialı desenlerin dikkat çektiğini görmekteyiz. Daha çok genç kızların tercih edebileceği tarzda tasarımların yer aldığını söylemek mümkün. Tabi kendisini genç hisseden kadınlar da bu iddialı desenlerin yer aldığı tasarımları rahatlıkla tercih edebilirler. Bu arada canlı renkler de bu özel koleksiyonda karşımıza çıkan bir diğer önemli detay oluyor. Kaplan deseninin hakim olduğu bu özel koleksiyon sayesinde gerek genç kızlar, gerekse de olgun bayanlar hem seksi, hem de hoş bir duruşa sahip olabilecekler.

3 Kasım 2016 tarihinde bütün dünyada satışa sunulması beklenen bu parçalardan ön gösterime yansıyanlar aşağıdaki galerimizde siz değerli takipçilerimiz için yer alıyor. Siz de bu koleksiyonun ön gösteriminde yer alan parçalara bakarak, bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git