Kendall ve Kylie Jenner’dan 2017 İlkbahar Koleksiyonu

Kendall ve Kylie Jenner’dan 2017 İlkbahar Koleksiyonu

Moda dünyasında 2 stil ikonu olmayı başarmış olan Kendall ve Kylie Jenner; kendi koleksiyonlarını tasarlamaya başladılar. Bu şekilde kendi yaşam tarzlarına uygun olan parçaları hayranları ile paylaşarak, onların da kendileri gibi modern ve ileri görüşlü bir stile sahip olmalarına olanak tanıyorlar. Kişisel dokunuşları ile tasarımlarına farklı bir boyut kazandırmayı başaran Kendall ve Kylie Jenner kardeşler; tasarladıkları parçaların kadınların dünyasında aranan modeller olmasına da özen gösteriyorlar.

Estetik tasarımlara imza atmaya başaran 2 moda ikonu; aynı zamanda sıradan parçaları da tercih etmiyor. Her renk elbise modeli ile herkesin aradığı renkte elbiseyi temin etmesine olanak tanıyan Kendall ve Kylie Jenner; tasarımlarında çok yönlülüğü ve pratikliği de tercih ediyor. Bu şekilde parçalar daha kullanışlı bir hale gelmiş oluyor. Kylie koleksiyonunda yer alan spor ve yüksek tabanlı ayakkabılar da gerçekten muazzam tasarımları ile ön plana çıkıyor.

2017-ilkbahar-kendall-ve-kylie-jenner

Geniş Bir Yelpaze Sunuyorlar

Bayan giyim alanında ortaya koydukları 2017 İlkbahar koleksiyonu ile dikkat çeken Kendall ve Kylie Jenner kardeşler; giysilerinde geniş bir yelpazeyi de hayranlarına sunuyorlar. Salaş ve feminen kıyafetler en fazla tercih edilen parçalar arasında yer alırken; rahat elbise ve pantolonlar da mutlaka görülmesi gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Tulumlar, pileli kıyafetler, büstler ve büyük boy pantolonlar; Kendall&Kylie ikilisinin 2017 İlkbahar koleksiyonunda ön plana çıkan diğer parçalar arasında yerini alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git