Kendall Jenner’ın Yeni Stili

Kendall Jenner’ın Yeni Stili
9 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

Kendall Jenner: Omuzları Kaldır

Adidas markası ile özdeşleşmiş olan dünyaca ünlü isim Kendall Jenner; son yıllardaki farklı ve aykırı stili ile birçok kişiye de ikon olmayı başarıyor. Sneaker tarzı ayakkabıları çok fazla kullanan ve adeta bu ayakkabılardan başka bir ayakkabıyı ayağında görmediğimiz ünlü isim; kombinlerini de spor ayakkabılar ile oluşturarak, yeni nesle sportif bir tarz yaratma konusunda önayak oluyor.

kendall jenner stili

Kişisel tercihleri nedeni ile spor ayakkabılardan bir türlü vazgeçmeyen ve Adidas’ın da marka temsilcisi olan Kendall Jenner; zıt parçaları birbiri ile uyarlama konusunda da dünyadaki ünlülerin başında geliyor. Kendine has ve özgün stili ile kendisine ne kadar güvendiğini gösteren ünlü isim; son olarak da yüksek omuz stili ile görenleri kendisine hayran bıraktı. Geniş omuzları ve güçlü duruşu ile sofistike bir tarz yakalamayı başaran Kendall Jenner; birçok ünlü markanın kendisine özel bir şekilde yorumladığı power suit takım elbiseyi, çok farklı bir boyuta getirerek üzerinde taşımayı başardı. Power suit takım elbise altına giydiği Adidas sneaker ile dikkat çekici bir tarza imza atan güzel; yeni nesle de güçlü bir şekilde seslendi. Omuzları kaldır sloganı ile oluşturduğu Kendall Jenner stili kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

Bir başka Kendall Jenner stili ise; Paris’te düzenlenen Adidas lansmanında dikkat çekti. 80’li yılların ikonik power suitini spor dokunuşla buluşturan başarılı isim; yine büyük yankı uyandırmayı bildi. Gençlere sportif görünümü farklı bir şekilde lanse eden Kendall Jenner; hayran kitlesini daha da artırmaya devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git