Kedisini Sizden Daha Çok Seven Kızlara 8 Özel Hediye

Kedisini Sizden Daha Çok Seven Kızlara 8 Özel Hediye
19 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 432 kez okundu.

Bu yazı fazlasıyla erkekleri ilgilendiriyor. Sevgilinizin kedisinden daha az sevildiğini düşünen erkekler! Onu çok mutlu edecek hediyeye çok yakınsınız. Sizler için 8 özel hediye derledik ve bu hediye ile kedisi ile sizin aranızdaki durumu eşitlemek istiyoruz. 🙂

Özellikle modayı yakından takip eden bayanların kedilere büyük ilgilisi olduğunu görüyoruz. Bu durumun nedeni üzerine de çok fazla değerlendirme yapılabilir. Ama konumuz bu değil. Kız arkadaşınızın gönlünü, moda üzerine tasarlanan bu 8 özel hediye ile alabilirsiniz. Kediyi çok seven bir kız, kesinlikle kedi temalı tasarlanan hediyelere de bayılacaktır. Erkekler hadi yine 4 ayak üzerine düştünüz. 🙂

Lütfen fikirlerinizi yorum olarak bizimle paylaşın. Eminiz sizden de çok iyi hediye önerileri gelecektir.

Hediye önerileri arasında aksesuarlar ön planda olurken kitap önerileri, t-shirt önerisi ve günlük yaşantımızda yardımı dokunacak parçalar yer alıyor. Önerilerin hepsinde kedi teması ön planda yer alıyor.

Kedi Temalı Hediyeler #1 The Big New Yorker Book of Cats

the-big-new-yorker-book-of-cats

Kitabın Türkçe diline çevrilmiş baskısı var mı bilmiyorum. D&R e-kitap satış fiyatı: 85,29 TL. 

Kedi Temalı Hediyeler #2 Yüzük Tabağı

kedi-temali-yuzuk-tabagi

Yüzük tabakları bayanların büyük yardımcılarından birisi ve bir de kedi temalı olunca daha dekoratif oluyor. 

Kedi Temalı Hediyeler #3 Toka

kedi-temali-sac-tokasi

Saç tokaları bayanların saçlarında çokça kullandığı aksesuarlardan birisi. Biraz daha eğlenceli hale getirmek isteyenler için kedi temalı toka iyi bir seçim olacaktır. Dolayısıyla iyi bir hediye olarak görüyoruz.

Kedi Temalı Hediyeler #4 Yüzük

kedi-temali-yuzuk

Tek kelimeyle bayıldık diyebilirim. Çok zarif, sade ve şirin. Kedi seven bayanların parmağından çıkarmayacağı bir yüzük. 

Kedi Temalı Hediyeler #5 Anahtarlık

kedi-temali-anahtarlik

Altın bir anahtarlık güzel bir hediye olmaz mı? Kedi temalı olması ile çok şirin ve bunun yanı sıra elegant duruşu ile mükemmel bir hediye olacaktır.

Kedi Temalı Hediyeler #6 T-shirt

kedi-temali-t-shirt

Trendler arasında yer alan kedi temalı t-shirt ve kot pantolonlar, bayanların büyük ilgisini çekiyor. Kedinin bıyıkları da çok tatlı gözüküyor. 🙂

Kedi Temalı Hediyeler #7 Uyku Seti

kedi-temali-uyku-seti

Bayanlar uyku setlerini çok severler ve özellikle tatil yolculuklarında ve tatil boyunca çok kullanışlıdır. Sevgiliniz için çok kullanışlı bir hediye olacağı kesin.

Kedi Temalı Hediyeler #8 Küpe

kedi-temali-kupe

Bu tarz kedi temalı altın kaplama küpeleri bayanlara çok yakıştırıyoruz. Bizce bayanlara bambaşka bir hava katıyor.

Kediler hem şapşik tavırları hem de ultra komik hareketleri ile herkesin bayıldığı bir dost. Özellikle evde bakımının kolay olması ve komik olması itibariyle bayanların gözdesi. Bu yazı kedilere özel olsa da lütfen tüm hayvanlara sevgimizi gösterelim ve daha bilinçli olalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git