Kasım Ayının En Şık 10 Kadını

Kasım Ayına Şıklıklarıyla Damga Vuran Ünlüler

Hoollywood gecelerinin önde gelen kadınlarını sizler için araştırdık ve bu ay içerisinde şuana kadar en şık kıyafet ve elbiselerle kombinlerini oluşturmuş olan 10 birbirinden güzel kadını bu yazıda topladık. A kesim kıyafeti ile Emma Stone, Dior’un muhteşem tasarımları ile güzel hoş gelen bir kombine imza atmış olan Emma Watson ve şıklık denilince akla gelen Kate Hudson, Kasım ayının şuana kadar ki en şık kadınları arasında yer alıyor.

kasim-ayinin-en-sik-kadinlari

Kasım Ayının En Şık ve En Tarz Ünlüleri…

Ödül törenlerinden davetlere ve çeşitli organizasyonlara kadar Kasım ayının dünya çapında gerçekleştirilen en özel gecelerini inceledik ve Kasım ayının en şık 10 kadınını karşınıza çıkarıyoruz. Birbirinden şık kıyafet ve elbiselerle özel günlere damga vuran dünyaca ünlü starlar; stil oluşturma konusunda birçok bayana da ilham kaynağı olmayı başarıyor. Erdemli bakışları, Yabancı Basın Birliği ve 2017 Altın Küre Ödülleri Sezonunda Instyle kutlamasında giydiği Michael Kors tasarımı ile dikkat çeken Emma Stone; Kasım ayının şuana kadar ki en şık kadınları arasında yer alıyor. Stil sahibi ünlü isimler; giydikleri özel tasarımlarla moda dünyasın damga vuruyor ve oldukça cool bir hava yakalıyorlar.

Hollywood Yıldızları Kasım’da Da Etkiledi

Galerimize bakarak, 2016 Kasım ayının şuan için en şık 10 Hollywood yıldızı kimdir, bunun cevabını öğrenebilirsiniz. Sizler için enine boyuna inceleyerek araştırıp bulduğumuz Kasım ayının en şık 10 kadını ile birlikte; ünlülerin stili hakkında da daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve siz de onlar gibi etkileyici ve göz alıcı bir duruşa kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git