Kardashian Tatil Yaparken Verdiği Cüretkar Pozla Yine Olay Oldu

Kardashian Tatil Yaparken Verdiği Cüretkar Pozla Yine Olay Oldu

Dünya magazin dünyasının fenomen isimlerinden biri olan Kim Kardashian; şu sıralar Meksika’da tatil yapıyor. Tatil esnasında cüretkar plaj stili ile dikkat çeken güzel yıldız; adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kim Kardashian Siyah Yüksek Belli Bikini ve Transparan Kısa Bluz Plaj Stili

Kim Kardashian’ın Plaj Stili 

Dünyanın en çok konuşulan isimlerinin başında gelen Kim Kardashian; Meksika’da yaptığı tatil esnasında verdiği pozla yine olay oldu. Cesur pozları ile tanınan Kardashian; bu kez tatil yaparken seksi bir poz daha verdi. Yine ilgi odağı haline gelmeyi başaran Kim Kardashian; bütün gözlerin üzerine çevrilmesini de sağladı. Verdiği 32 kilo ile birçok kişinin ilgisini toplayan Kim Kardashian; 80’lı yıllarda trend olan Bond kızına benzer yüksek belli bikini giydi ve bu şekilde plaj stili ile kameralara görüntülendi. Bikinin üzerinde yer alan siyah transparan bluz ile çekiciliğini arttırdı.

Verdiği cesur pozun ardından bir başka bikini giyerek yine kameralara yakalandı. İnce ipli ve oldukça iddialı bir bikini ile dikkat çeken Kardashian; bu kez beyaz yırtık göbeği açık bir gömlek tercih etti ve plaj stilini bu şekilde tamamladı. Kim Kardashian plaj stili yine magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git