Kara Sevda Zerrin Tekindor Saç Modeli

Daha önce Aşk-ı Memnu ve Kuzey Güney gibi dizilerde canlandırdığı karakterlerle birçok kişinin güldüğü ve beğendiği Zerrin Tekindor; bu kez Kara Sevda adlı dizide; Leyla adlı karakteri canlandırıyor. Kara Sevda Zerrin Tekindor saç modeli de; günlük yaşantısında tercih ettiği bir şekilde izleyici karşısında çıkıyor. Kıvırcık bukleli saçları ile ön plana çıkan başarılı ve deneyimli oyuncu; diziye de daha şimdiden ayrı bir hava katmış görünüyor.

Kara Sevda Zerrin Tekindor Saç Modeli 12

Star TV ekranlarında yayınlanan dizide aldığı rol ile dikkatleri çeken Zerrin Tekindor; Kara Sevda Leyla saç modeli ile ön plana çıkarken, aslında orta yaşlı kadınların dinamik ve genç görünmek adına tercih edebilecekleri bir modeli de onlara sunuyor.

Kara Sevda Zerrin Tekindor Saç Modeli 9

Kara Sevda Leyla saç rengi de; kahverenginin farklı tonları ile izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin bazı bölümlerinde koyu kahve, bazı bölümlerinde de daha açık tonlarda bir kahverengi ile güzel ve deneyimli oyuncuyu göreceğiz.

Zerrin Tekindor’un Kara Sevda adlı dizideki saç modeli hakkında fikir sahibi olmanız adına; Kara Sevda Zerrin Tekindor saç modeli galerisi dizayn ettik, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git