Kara Ekmek Özlem Yılmaz Saç Modeli ve Rengi

Kara Ekmek Özlem Yılmaz Saç Modeli ve Rengi 

17 Temmuz 1986 doğumlu Özlem Yılmaz; daha önce birçok dizide rol almıştır. Şuan için ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kara Ekmek adlı dizideki rolü ile herkesi büyülemektedir. Kara Ekmek Özlem Yılmaz saç modeli; sarı ile kahverengi karşımı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dizide genel olarak balyajlı saç modeli ile karşımıza çıkan güzel oyuncu; düz saçları ile de zarif bir duruş sergiliyor. Tabi dizinin farklı bölümlerine göre; güzel oyuncuyu farklı saç stilleri ile görmekteyiz. Bir bölümde düz ve balyajlı saçları ile ekrana gelirken, bir başka bölümde dalgalı saç stili ile izleyici karşısına çıkıyor. Ancak hangi saç modelini tercih ederse etsin; güzel oyuncuya bir hayli yakışıyor ve muhteşem bir görünüm ortaya çıkıyor. Kara Ekmek dizinde 21 yaşında Asiye adlı bir karakteri canlandıran güzel oyuncu; gerek saç modeli, gerek giyim tarzı ve gerekse de duruşu ile ne kadar zarif bir kadın olduğunu herkese gösteriyor.

Kara Ekmek Özlem Yılmaz Saç Modeli ve Rengi

Kara Ekmek Asiye saç stili; farklı şekillerde karşımıza çıkarken; insanların bu oyuncunun saç modeline olan merakı da her geçen gün artıyor. 18 ila 50 yaş aralığındaki kadınlar; Özlem Yılmaz’ın Asiye karakterini canlandırdığı Kara Ekmek dizisindeki saç modellerini tercih edebilirler. Kara Ekmek Asiye saç modeli; sarı ve kahverenginin birleşimi ile balyajlı bir şekilde ekrana geliyor. Bazı bölümlerde tamamen saçlarının sarıya döndüğünü görüyor. Bölümlere göre farklı saç modellerini tercih eden Asiye karakteri(Özlem Yılmaz); düz, dalgalı, kıvırcık ve abiye saç modelleri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Kara Ekmek Özlem yılmaz Kahverengi Saç Modeli

ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kara Ekmek dizisindeki başrolü ile dikkat çeken Özlem Yılmaz’ın dizideki saç rengi de merak ediliyor. Belirttiğimiz gibi Kara Ekmek Asiye saç rengi; sarı ile kahverengi tonlarında karşımıza çıkıyor. Kara Ekmek Özlem Yılmaz saç rengi, bazen tamamen sarı, bazen de tamamen kahverengi olabiliyor, ya da her ikisinin karışımı ile karşımıza çıkıyor; dizinin bölümlerine göre bu farklılık gösteriyor.

Aşağıdaki galeride Kara Ekmek Özlem Yılmaz saç modeli ve rengi fotoğrafları yer almaktadır, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git