Kapalı Gelinlik Modelleri

Kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlar; düğünlerinde de bu şekilde bir gelinlik modeli giyerler. Bu sayede vücut hatlarının görünmesinden korunurlar ve aradıkları şık görünümü bu şekilde elde etmeyi amaçlarlar. Tesettürlü bayanların tercihi olan kapalı gelinlik modelleri içerisinde sağlanmış olan çeşitlilik sayesinde herkes aradığını rahatlıkla bulmaktadır. Kapalı giyinen gelin adaylarının tercihi olan kapalı gelinlikler arasında; daha düz ve sade modellerin yanı sıra, daha gösterişli seçenekler de yer almaktadır. Herkesin kendi tarzına ve zevkine uygun olanı rahatlıkla bulduğu bu alanda; farklı seçeneklerin yer alıyor olması da, oldukça geniş bir kitleye hitap edildiğinin en büyük göstergesi olmaktadır. Kapalı gelinlikler arasında; straplez, kabarık, taşlı, işlemeli ve dantelli gelinlikler; gösterişi seven ve düğününde abartıdan kaçmak istemeyen gelin adaylarının tercihi olmaktadır. Bayanların bu şekilde düğünde herkes tarafından ilgi görecekleri de aşikardır.

Tesettür Gelinlik Modelleri 25

Daha düz ve sade modelleri tercih eden gelin adayları; kapalı gelinlik modelleri arasından yapacakları seçim ile birlikte aradıkları şıklığı elde etmeye çalışırlar. Bu arada genelde tesettür bayanların tercih ettiği kapalı gelinlikleri; başı açık olan bayanlar da tercih etmektedir. Her ne kadar başı açık olsa da; kıyafet ve elbise seçimine dikkat eden gelin adayları da kapalı gelinliklere yönelmektedirler. Bütün bunların yanı sıra; Sonbahar ve Kış mevsimlerinde yapılacak olan düğünlerde hava soğuk olacağından ve genel olarak kıyafet ve elbiseler daha korunaklı bir şekilde dizayn edildiğinden; birçok gelin adayı da bu dönemde kapalı gelinleri tercih etmektedir. Kapalı gelinlikleri tercih eden genç kızların ve kadınların tarzlarını en iyi şekilde yansıtmaları adına birçok farklı marka hizmet vermektedir. Aynı zamanda farklı firmaların hizmet vermesi sayesinde; herkes bütçesine uygun bir şekilde hareket etme imkanı da elde etmektedir.

Tesettür Gelinlik Modelleri 26

Her ne kadar farklı renklerin yer aldığı kapalı gelinlikler piyasa üzerinde bulunsa da; gelinlik denilince akla beyaz geldiği için, beyaz renkli kapalı gelinlik modelleri alanında oldukça fazla seçenek yer almaktadır. Gelinliklerin % 90’ından fazlasının beyaz rengi ile üretildiğini söylesek yanlış olmaz herhalde. Zaten birçok bayan da gelinliğinin mutlaka beyaz olmasını ve prensesler gibi bir düğüne sahip olmayı istemektedir. Kapalı gelinliklerde de bu renk seçeneği oldukça fazladır.

Aşağıda kapalı gelinlik modelleri adlı galerimiz var arkadaşlar; galerideki gelinlik modellerini teker teker inceleyerek, siz de tarzınıza ve giyim zevkinize uygun olan gelinliği bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git