Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Dünya Evine Girdi

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Dünya Evine Girdi

Neslihan Atagül ile 2 yıldır beraber olan Kadir Doğulu; dün akşam dünya evine girdi. Çiftin nikahı Kanlıca’daki Ajia Oteli’nde kıyıldı. 200 kişilik bir organizasyonla dünya evine giren çiftin düğününde tanıdık simalar da vardı. Kadir Doğulu ile soyadı benzerliği olan ünlü pop şarkıcısı; Kenan Doğulu da oradaydı. Düğünde gelinin şahitlerini Nazlı İmer Özbekar, Sevda Efe Boztepe ve Aslı Kızmaz yaparken; Kadir Doğulu’nun nikah şahitleri ise, Önder Altunbaş ve Mustafa Avkıran oldu. Düğüne ait görüntüleri ve Neslihan Atagül’ün gelinlikle çekilmiş çok özel fotoğraflarını; sizin için hazırlamış olduğumuz galeride bulacaksınız.

Neslihan Atagül Gelinlik Modeli

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu dün akşam itibariyle dünya evine girdi. Neslihan Atagül’ün düğünde 2 ayrı gelinlik ile yer alması dikkat çekti. Sizin için bu özel geceye ait fotoğrafları topladık ve galerimizde yer verdik. Göğüs dekolteli ve taşlı bir gelinlik ile dikkat çeken Neslihan Atagül; sade makyajı ve dağınık saçları ile ön plana çıktı. Kadir Doğulu ise; papyonlu lacivert bir damatlık giyerek düğünde sahne aldı.

Moda haberleri köşemizde moda dünyasında meydana gelen en son gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git