Kadınlara Özel 2017 Yaz Modası

Kadınlara Özel 2017 Yaz Modası
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 704 kez okundu.

2017 İlkbahar-Yaz Bayan Giyim Modası

Geçtiğimiz sene Sonbahar-Kış döneminde gerçekleştirilen moda haftaları ile birlikte 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun trendleri de belli oldu. Dünyanın birçok önemli moda merkezinde gerçekleştirilen haftalarda; markaların eşsiz ve zarif yeni sezon tasarımları da görücüye çıktı. Büyük bir ilgiye sahne olan bu özel günlerde; 2017 İlkbahar-Yaz döneminin renk, desen ve kıyafet modasına da yön çizildi.

Karmaşık desenler ve renkli tasarımlar ile yeni sezonda oluşturacağınız kombinler sizi cıvıl cıvıl yapacak ve modunuzu da yükseltecek. 

İlkbahar-Yaz sezonunda canlı ve hareketli bir dönem yine biz kadınları bekliyor olacak. 2017 İlkbahar-Yaz modası içerisinde yer alan renk ve desenler; bunun en büyük göstergesi oluyor. Aqua mavi, Çuha çiçeği sarısı, kırmızı ve turuncu birleşimi, denim mavi ve daha koyu tonda olan mavi; beyaz ve siyah ile birlikte; yeni sezonun trend renkleri arasında yer alıyor. Desen konusunda da; çiçek motifleri, hayvan figürleri ve floral baskılar öne çıkıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere; gayet hareketli ve enerjik bir yaz bizleri bekliyor. 2017 Yaz Modası bayan bölümünde hem canlılığı, hem de romantikliği ile dikkat çekiyor. Yeni sezon bir anlamda cesur ve kendisine güvenen kadınların sezonu oluyor.

Cesur Kadınların Sezonu Olacak 

Çıplaklığın, seksiliğin ve aşkın yılı olacak 2017 yılı… Özellikle de İlkbahar-Yaz sezonunda yer alan tasarımlar ile birlikte kadınlar adeta alev alev yanacaklar. Aşkı, sevgiyi ve seksi duruşu gözler önüne seren elbise ve kıyafetler; kadınların daha cesur ve daha güvenli bir tarz oluşturmaları adına önemli bir fırsat olacak. 2 yanda yırtmacı olan elbiseler mi dersiniz, bel dekoltesi olan tişörtler mi dersiniz, kısa üstler mi dersiniz, denim kot şortlar mı dersiniz; ne ararsanız var yeni sezonda… Hele bir de sahil kesimi için bir tarz arıyorsanız; birbirinden canlı ve hareketli plaj kıyafetleri, mayo ve bikiniler adeta önünüze serilecek. 2017 İlkbahar-Yaz modası bu anlamda cesur kadınlar için gerçekten de etkileyici bir halde karşımıza çıkıyor.

Farklı desenlerin ve renklerin yer aldığı parçaları denemekten korkmayın ve kendinizden emin bir şekilde hareket edin. 

2017 Yaz modası bayan bölümünde yer alan transparan ve süper mini detayı olan tasarımlar da özellikle seksiliği öne atarak, karşı cinsi etkilemek isteyenler güzel bir seçim olacak. Derin sırt dekoltesi ve derin göğüs dekoltesi ise cabası…

Aşağıda yer alan galeriye tıkladığınız zaman; bayan giyimde 2017 İlkbahar-Yaz modasına uygun birbirinden farklı tasarımlarla karşı karşıya kalacaksınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git