Kaderimin Yazıldığı Gün Elif Taş (Nazlı Doğan) Saç Modeli ve Saç Rengi

Star TV’de izleyicileri ile buluşan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Nazlı Doğan karakteri ile rol alan Elif Taş; gerek fiziği, gerek duruşu, gerek tavırları, gerek tarzı ve gerekse de saç modeli ile genç kızlara idol niteliğinde. Kaderimin Yazıldığı Gün Elif Taş saç stili; uzun ve zaman zaman dalgalı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyuncuya hoş bir hava katan bu saç modeli; Nazlı Doğan karakterinin fenomen olma yolunda emin adımlarla yürümesine de olanak tanıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif Taş (Nazlı Doğan) Saç Modeli ve Saç Rengi 10

Kaderimin Yazıldığı Gün Nazlı Doğan saç modeli; uzun ve gür bir saç modelidir. Özellikle genç kızların bu tür saçları sıklıkla tercih ettikleri ve özel gün ve geceler için bu saç modelini uyguladıkları gözlemlenmektedir. Kahverengi tonlarındaki uzun saçları ile dizide idol olan Elif Taş; zaman zaman saçlarının uçlarına dalga atarak da ayrı bir hava yakalıyor. Zaman zaman saçlarını toplayan, zaman zaman dağınık bir şekilde bırakan Elif Taş; dizide Nazlı Doğan karakteri ile kısa bir süre içerisinde birçok kişiyi de etkisi altına almayı başarmıştır.

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif Taş (Nazlı Doğan) Saç Modeli ve Saç Rengi 7

Kaderimin Yazıldığı Gün Nazlı Doğan saç rengi; kahverengi ve tonlarında olsa da, zaman zaman saçlarının siyaha boyandığını da görüyoruz. Aslında siyah saç rengi de güzel oyuncuya yakışıyor ve dizide ayrı bir havaya bürünmesine de olanak tanıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif Taş (Nazlı Doğan) Saç Modeli ve Saç Rengi 6

Sizin için Kaderimin Yazıldığı Gün Elif Taş (Nazlı Doğan) saç modeli ve saç rengi galerisi hazırladık; galeriye bakarak siz de güzel oyuncunun dizideki saç tercihleri hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git