Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz Saç Modeli ve Saç Rengi

Geçen seneye damga vurmuş olan ve 33 bölüm ile ilk sezonunu başarılı bir çizgide tamamlamış olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yeni sezonunda önemli isimler de yer alıyor. Bunlardan birisi de; genç ve dinamik yapısı ile dikkatleri çeken 1995 doğumlu ve Türkiye’yi güzellik yarışmasında başarılı ile temsil etmiş olan Dilan Çiçek Deniz. Dizinin yeni yüzleri arasında yer alan Dilan Çiçek Deniz; tarzı, makyajı, saç modeli ve saç rengi ile ilgi odağı olacağa benziyor. Özellikle genç erkeklerin sevgilisi, genç kızların ise; imrendikleri bir karakter olacak. Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz saç modeli de; yine genç kızların imrenecekleri cinsten. Kahverengi saçları ile ön plana çıkan güzel oyuncu; saçlarını at kuyruğu, örgü, kabarık ve düz modellerden tercih ediyor. Bu şekilde de izleyici karşısına çıkıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz Saç Modeli ve Saç Rengi 11

Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz saç rengi kahverengi olması dolayısıyla; birçok modeli de rahatlıkla uygulayabiliyor. 2014’te Türkiye’yi Elidor’un Güzellik Yarışması’nda temsil etmiş olan Dilan Çiçek Deniz; başarılı bir performans sergilemişti. Şimdi ise oyunculuk dünyasına adım atıyor ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide kendisini gösteriyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz Saç Modeli ve Saç Rengi 19

Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz saç stili ile herkesin beğenisini toplayacak gibi duruyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde hangi saç modellerini tercih edeceğiniz de göreceğiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz Saç Modeli ve Saç Rengi 12

Sizin için Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz saç modeli ve saç rengi adlı bir galeri oluşturduk; bu galeride genç ve güzel oyuncunun çeşitli saç stilleri ve giyim tarzı hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz arkadaşlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git