Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük (Defne Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi

Star TV’nin fenomen dizileri arasında yer alan Kaderimin Yazıldığı Gün; oyuncuları ile dikkatleri çekmektedir. Bir dönem Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın kız kardeşi rolünde oynamış olan Begüm Kütük; bu kez de Star TV’de yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol alıyor. Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük saç stili ile dikkatleri ön plana çıkarken; zaman zaman dizide güzel oyuncunun saçlarını balyajlı olarak gözlemliyoruz. Aynı zamanda saçlarını uzun bıraktığı zamanda saçının 2 yanını ya da bir yanını dalgalı yapan güzel oyuncu; Defne Yörükhan karakterini canlandırmaktadır.

Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük (Defne Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi 14

Kaderimin Yazıldığı Gün Defne Yörükhan saç modeli; kısa ya da uzun şekli ile karşımıza çıkıyor. Dizinin bazı bölümlerinde uzun saçlarını 2 yana açan güzel oyuncu, bazı bölümlerde de topluyor. Bazı bölümlerde sarıya yakın bir kahve tonunda, bazı bölümlerinde de koyu kahve tonunda izleyiciler ile buluşuyor. Yani güzel oyuncunun dizide birçok farklı saç modeli yer alıyor. Bunlardan istediğiniz bir tanesini tercih ederek siz de tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük (Defne Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi 10

Kaderimin Yazıldığı Gün Defne Yörükhan saç rengi her ne kadar kahverengi olsa da; bazı bölümlerde sarıya yakın bir şekilde izleyici karşısına çıkmaktadır. Farklı saç modelleri ve renkleri ile dizide fenomen karakterler arasında yer alan Begüm Kütük; diziye ayrı bir hava katmakta ve izleyenleri ekran başına kilitlemektedir arkadaşlar.

Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük (Defne Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi 9

Aşağıda, dizide farklı saç modellerini benimseyen Begüm Kütük’ün; Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük (Defne Yörükhan) saç modeli ve saç rengi galerisi yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git