Kaderimin Yazıldığı Gün Almila Ada (Nehir Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi

4 Ağustos 1994 doğumlu Almila Ada; Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizideki başarılı performansı ile ön plana çıkmaktadır. Kısa sürede dizideki rolü ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış olan güzel oyuncu; tarzı ve saç stili ile herkesin beğenisi topluyor. Dizide Nehir Yörükhan karakterini canlandıran başarılı oyuncu; genç yaşına rağmen güzel bir performans ortaya koyuyor. Kaderimin Yazıldığı Gün Nehir Yörükhan saç modeli; uzun ve dalgalı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Zaman zaman dizide saçlarının bir kısmını ören güzel oyuncu; bu şekilde de farklı bir hava yakalıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Almila Ada (Nehir Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi 3

Kaderimin Yazıldığı Gün Nehir Yörükhan saç rengi de kahverengi tonları ile dizide izleyici karşısına çıkıyor. Kendine has tarzı ve şık saç modeli ile dikkatleri toplayan güzel oyuncu; dizideki önemli karakterlerden de bir tanesi. Genç yaşına rağmen; başarılı performansı ile insanların beğenisini toplayan güzel oyuncu, hal ve hareketleri ile de Star TV’de yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide fenomen olma yolunda emin adımlar atıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Almila Ada (Nehir Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi 5

Kaderimin Yazıldığı Gün Almila Ada saç stili, giyimi ve tarzı ile daha çok adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Almila Ada (Nehir Yörükhan) Saç Modeli ve Saç Rengi 8

Aşağıdaki galeride Kaderimin Yazıldığı Gün Almila Ada (Nehir Yörükhan) saç modeli ve saç rengi galerisi yer almaktadır, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git