Jimmy Choo 2017 Gelinlik Koleksiyonu İle Büyüledi

2017 Jimmy Choo Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dünyanın en kaliteli ve en başarılı ayakkabı markalarının başında gelen Jimmy Choo; 2017 yılında dünya evine girecek olan gelinler için birbirinden şık ve zarif ayakkabıların yer aldığı bir koleksiyon hazırladı. Zarif, şık ve bunun yanı sıra; romantik bir duruşa kavuşacağınız gelin ayakkabısı modelleri sayesinde ilgiyi fazlasıyla üzerinizde hissedeceksiniz.

Jimmy Choo’nun yeni sezon için tasarladığı desenli, püskül detaylı, topuklu ve arka kısmı fermuarlı ayakkabısı ile daha modern bir hale bürüneceksiniz. 

Bir gelinliği ve dolayısıyla da gelini tam anlamıyla şık ve zarif gösterecek en önemli detay; gelin ayakkabılarıdır. Bunun bilincinde olan Jimmy Choo; 2017 gelinleri için, birbirinden zarif, kaliteli ve romantik tasarımların yer aldığı özel bir koleksiyonu görücüye çıkardı. Harika bir ayakkabı koleksiyonu ile bu kez gelinlere yardımcı olan marka; 2017 yılında evlenecek olan gelinlerin hem modern, hem de oldukça romantik bir duruş elde etmelerine yardımcı olacak. Bridal Koleksiyonu ile 2017 gelinlerinin karşısına çıkan Jimmy Choo; toz pembe, fildişi, şampanya renkli tasarımları ile oldukça dikkat çekecek. Farklı gelin ayakkabısı tasarımlarına yer veren ve 2017 koleksiyonu ile dünya evine girmeye hazırlanan gelinlere, unutamayacakları bir düğün geçirme fırsatı sunan moda öncüsü marka Jimmy Choo; böylece herkesin romantik ve zarif bir stile bürünerek düğün yapmasına olanak tanıyor.

2017 gelinleri için özel olarak tasarlanmış olan Jimmy Choo parçalarını görmek için galerimize tıklayarak, resimleri teker teker incelemeniz yeterli olacak.

Çapraşık bantlar yardımıyla ayakları ince bir şekilde saran ayakkabıların yer aldığı Jimmy Choo Bridal koleksiyonunda; dantelli, sivri burun, taşlı olmak üzere birçok farklı model bulunuyor. Birbirinden şık ve zarif gelin ayakkabıları ile karşı karşıya kalacağınız bu koleksiyon sayesinde; aradığınız o zarif ve romantik tarzı kolayca elde edeceksiniz. Swarovski kristalleri ile süslemiş olan cam terlik ise; koleksiyonda yer alan en nadide parça olarak göze çarpıyor. Şimdi sizleri o eşsiz koleksiyon ile baş başa bırakıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git