Jennifer Lawrence Saç Modeli ve Rengi

Jennifer Lawrence Saç Modeli ve Rengi 

Birçok ödüle sahip olan ABD’li aktris Jennifer Lawrence; gerek giyim tarzı, gerek makyajı, gerekse de saç stili ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Jennifer Lawrence saç modeli; farklı farklı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Güzel oyuncuyu bir kısa saçı ile, bir uzun saçı ile görüyoruz. Aynı zamanda farklı saç renklerini tercih etmeyi de seviyor. Dünyada giyim, makyaj ve saç modeli uyumu açısından en popüler ünlüler arasında yer alıyor. Bu 3 detayı da en iyi kombin eden güzel oyuncu Jennifer Lawrence; bu sayede dünyada geniş bir hayran kitlesine de sahip olmaktadır.

Jennifer Lawrence Sarı Saç Rengi

Oscar, Altın Küre ve SAG Ödülleri İle Ün Yaptı 

Oscar, Altın Küre ve SAG ödüllerini kazanmış olan ve genç yaşında En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülüne layık görülen ve bu alanda da 2. Sırada yer alan güzel ve başarılı oyuncu Lawrence; 15 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2006’dan bu yana onlarca filmde rol almış olan güzel oyuncu; Like Crazy, X-Men: First Class, Serena, Açık Oyunları film serisi, American Hustle ve son yolarak Joy adlı filmlerde ortaya koyduğu başarılı performanslarla dikkat çekmektedir. Jennifer Lawrence saç stili de; bu filmlerde farklı farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Bir filmde kısa kızıl saçları ile gördüğümüz güzel oyuncuyu; bir başka filmde uzun ve sarı saçları ile karşımızda buluyoruz. Günlük yaşamında ise; genelde küt ve sarı saçları tercih ediyor.

Jennifer Lawrence Kaküllü Saç Modeli

Birçok filmde başarılı performansa imza atan ve birçok festivalde de ödüle layık görülen Jennifer Lawrence; dünyada kadınların kendilerine idol aldıkları bir oyuncu. Jennifer Lawrence saç rengi de; birçok genç kızın tercih ettiği saç rengidir. Zaman zaman altın sarısı, zaman zaman da kahverengi sarı karşımı saçları ile ön plana çıkan güzel ve başarılı oyuncu; bu şekilde herkesi mest etmeyi de başarıyor.

Güzel oyuncunun saç modelleri ve renkleri hakkında bir fikir sahibi olmanız adına; Jennifer Lawrence saç modeli ve rengi adlı bir galeri oluşturduk.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git