Jennifer Lawrence Los Angeles Sokaklarında Baharı Böyle Karşılıyor

Jennifer Lawrence Los Angeles Sokaklarında Baharı Böyle Karşılıyor 

Hollywood’un önemli isimleri arasında yer alan Jennifer Lawrence; 2016 baharı için oluşturduğu sokak stili ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 2016 baharına ilişkin en gözde parçaları bir araya getirerek Los Angeles sokaklarında adeta fink atan güzel ve başarılı oyuncu Jennifer Lawrence; özellikle kot pantolonları ve mini şortları sıklıkla tercih ediyor. Jennifer Lawrence’ın bu dönemde yanından hiç ayırmadığı parçalardan bir tanesi de; güneş gözlükleri oluyor. Eğer hava güneşli ise; güzel oyuncu mutlaka güneş gözlüğü kullanılıyor ve bu sayede stilini daha da hoş bir hale getiriyor.

Jennifer Lawrence mini Elbise Kombini 2016

Desenli Kıyafetleri Çok Sık Tercih Ediyor 

Desenli ve renkli kıyafetleri sıkça kullanan Jennifer Lawrence; bu şekilde baharı da müjdeliyor. Stili ile etrafına daima neşe ve pozitif enerji saçan Jennifer Lawrence; puantiyeli elbiselere de merak salmış durumda. Genelde bu tür kıyafetler ile mini bir kol çantası tercih ediyor. Bu şekilde Los Angeles sokaklarında görülüyor ve özellikle genç bayanlara idol oluyor. Tabi her zaman yanında bulundurduğu güneş gözlükleri de; bu stilinde kendisine yer buluyor.

Jennifer Lawrence Kot Şort Kombini 2016

Jennifer Lawrence’den Farklı Stiller 

Dönem dönem yırtık kot pantolonları askılı badiler ile kombin ederek sokağa çıkan güzel oyuncu; bazen de sportif bir görünümde karşımıza çıkıyor. Özellikle sokakta yürüyüş yapmayı ve bu şekilde kendisini zinde tutmayı da tercih ediyor. Spor yaparken de doğal olarak onu spor kıyafetlerle görüyoruz. Eğer Jennifer Lawrence gibi görünmek istiyorsanız; öncelikle kişisel bakımınızı aksatmamanız ve düzenli olarak spor yapmanız gerekiyor. Bu şekilde ancak güzel oyuncu kadar fit görünebilirsiniz. Tercih edeceğiniz kıyafetler de; konsepte uyumlu olmalıdır. Bu arada dar kıyafetleri kusursuz bir şekilde üzerinde taşıyan güzel oyuncu; stili ile ne kadar da fit bir vücuda sahip olduğunu herkese açık bir şekilde gösteriyor. Yerine göre salaş elbiseleri de tercih ederek, rahatına düşkün olduğunu gözler önüne seriyor. Yani tam anlamı ile kusursuz bir giyim tarzı olduğunu ve her türlü ortama uygun giyinebildiğini söylesek yanlış olmaz herhalde değerli arkadaşlar.

Aşağıdaki galeride Jennifer Lawrence sokak stili fotoğrafları yer almaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git