İşte Size 2017 Yılında Prenses Gibi Gelin Olma Şansı

2017 Kabarık Gelinlik Modelleri 

Yeni yılda dünya evine girmeye hazırlanan ve evlilik hazırlığı içerisinde olan gelin adayları; birbirinden şık ve modern gelinlikleri karşılarında bulacaklar. Ünlü moda devleri ve tasarımcıları tarafından 2017 yılının trendlerine göre tasarlanan gelinlikler sayesinde, gelin adayları da rüya gibi bir düğün geçirecekler. Özellikle de prenses diye tabir edilen kabarık gelinlikler; gelin adaylarının gözlerini büyüleyecek ve onlara birer kraliçe olma şansı tanıyacak.

Sevdiği insanla hayatlarını birleştirmek adına evlilik hazırlığı içerisinde olan gelin adayları; 2017 yılında yapacakları düğünde, muhteşem bir görünüme kavuşabilirler. Ancak bunun için öncesinden gelinlik araştırması yapmaya başlamak ve vücut proporsiyonuna uygun olacak bir modeli seçmek lazım. Ancak bu şekilde vücuda oturan gelinlik ile prensesler gibi görünebilirsiniz. Prensesler gibi bir şekilde dünya evine girmek için seçilebilecek olan gelinlik modelleri arasında da en dikkat çekici tasarımlar; kabarık gelinlikler olarak ön plana çıkıyor. Eteği kabarık bir yapıda olan bu modellerin üst kısmı değişik olan birçok farklı tasarımı bulunuyor. Sırt dekolteli kabarık gelinlikler, askılı kabarık gelinlikler, straplez kabarık gelinlikler, göğüs dekolteli kabarık gelinlikler, tesettür kabarık gelinlikler, taşlı kabarık gelinlikler ve dantelli kabarık gelinlikler; gelin adaylarının hayalini kurdukları gibi bir düğün geçirmeleri adına 2017 yılında karşılarına çıkacak olan tasarımlar arasında yerini alıyor.

uzun-kabarik-gelinlik

Kabarık Gelinlikler Yeni Yılda Da Çok Moda

Gelinlik araştırması yapan birçok gelin adayı, her yıl olduğu gibi 2017 yılında da ilk olarak kabarık model gelinliklere yönelecekler. Zira kabarık gelinliklerin ortaya koyduğu muhteşem duruşu başka hiçbir gelinlik modeli vermiyor. 2017 kabarık gelinlik modelleri içerisinde de bu yüzden birçok farklı tasarım dikkat çekiyor. 2017 İlkbahar-Yaz dönemi içerisinde evlenmeye hazırlanan gelin adaylarının, şimdiden model aramaya başlamaları gerekiyor. Zira bu işi son ana bırakmamak, bir sorunla karşı karşıya kalmamak adına bir hayli önemli.

Kabarık model gelinlikler; gelin adayının daha ihtişamlı, görkemli ve göz alıcı bir şekilde düğünde yer alması adına bulunmaz bir fırsat olurken; akıllarda kalan bir düğüne imza atılması adına da çok önemli bir detay. Zaten sırf bu yüzden birçok gelin adayı ilk önce kabarık gelinliklere göz atıyor ve istediği tarza bu şekilde bürünüyor.

2017’nin en moda kabarık gelinlikleri ile alakalı görselleri sizler için hazırladık, galerimize tıklayarak bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git