İş Yaşantınızda Kullanabileceğiniz 20 Farklı Siyah Çanta Modeli

İş Yaşantınızda Kullanabileceğiniz 20 Farklı Siyah Çanta Modeli
12 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.608 kez okundu.

İş Yaşantınızda Kullanabileceğiniz 20 Farklı Siyah Çanta Modeli

İş kadınlarının kombin yaparken kullanabilecekleri 20 farklı tasarım çantayı sizin için derledik. Siyah renkli bu 20 iş çantası arasından istediğiniz modeli seçerek, iş hayatınıza uygun kombinler oluşturabilirsiniz. Çalışan hanımlar için en güzel siyah iş çantası modelleri açısından örnek teşkil edebilecek olan bu tasarımlar; farklı dizaynları ve fiyatları ile ön plana çıkıyor. İşte iş kadınları için özel olarak derlemiş olduğumuz 20 farklı tasarım siyah renkli iş çantası modeli…

Yuvarlak Deri Siyah İş Çantası

Yumuşak Deri Yuvarlak İş Çantası Modeli

Yarım daire görünümü ile ön plana çıkan, siyah renkli ve deriden yapılma iş çantası modelidir. Omzunuza düz olarak takabileceğiniz bu çantayı, vücudunuza çapraz gelecek şekilde takarak da kullanabilirsiniz. 115 dolardan satışa sunulan bu çanta ile; modern ve şık kombinler oluşturmanız da mümkün.

Süet Siyah İş Çantası

Süet Omza Takılan İş Çantası Modeli

Süet Siyah İş Çantası Kalın kordonu ile ön plana çıkan süetten yapılma bu iş çantası modeli; Elizabeth&James Scott tasarımıdır. Omza takılan siyah rengi ile ön plana çıkan bu çantanın fiyatı ise; 495 dolardır.

H&M Küçük Boy Siyah İş Çantası

H&M Küçük Boy İş Çantası Modeli

H&M’nin son yıllarda imza attığı başarılı tasarımlar arasında yer alan bu iş çantası; küçük boyu ile ön plana çıkıyor. Siyah renkli bu çantayı, ister omzunuza takın, isterseniz de elinizde tutarak dizayn edin. Bu çantaya sahip olmak isteyenler; 13 dolar ödeyerek satın alabilirler.

Çapraz Vücut Siyah Deri İş Çantası

Kola Takılan Siyah İş Çantası Modeli

Vücuda çapraz bir şekilde takılan deriden yapılma bu iş çantası modeli; 365 dolara alıcıları ile buluşuyor. Son derece şık bir tasarımın ön plana çıktığı bu çanta; siyah renkli olmakta ve kola takılarak kullanılabilmektedir.

DKNY Orta Boy Siyah İş Çantası

Orta Boy İş Çantası Modeli

DKNY tasarımı olarak iş hayatında olan kadınların beğenisine sunulan bu çanta; siyah renkli olup, deriden yapılma bir modeldir. Orta boyu ile ön plana çıkan bu çantaya; 428 dolar vererek sahip olabilirsiniz.

APC Yarım Daire Siyah İş Çantası

Yarım Daire Tasarımlı İş Çantası Modeli

APC’nin bir tasarımı olarak 445 dolara satışa sunulan bu iş çantasını; isteğinize göre kolunuza ya da omzunuza takabileceğiniz bir çanta modelidir. Yarım daire şeklinde görünüme sahip olan bu iş çantasının rengi ise siyahtır.

Uzun Askılı Siyah İş Çantası Modeli

Deriden Uzun Askılı Küçük Boy İş Çantası Modeli

Uzun askılı sayesinde vücuda çapraz bir şekilde takılabilen bu iş çantası; siyah rengi ile dikkat çekiyor. Deri tasarımı olarak ön planda yerini alan bu çantaya; 395 dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Orta Boy Siyah İş Çantası

Orta Boy Kola Takılan İş Çantası Modeli

Kola çanta takmayı seven iş kadınların tercih edebileceği bir çantası modeli olarak göze çarpmaktadır. Siyah rengi ile dikkat çeken deriden yapılma bu çanta; orta boylu olup, Cambridge Satchel tarafından 115 dolara satışa sunuluyor.

Zara Yuvarlak Siyah İş Çantası

Zara Yuvarlak İş Çantası Modeli

Zara’nın çanta tasarımları arasında yerini olan bu iş çantası modeli; iş kadınlarının daha modern ve daha şık görünmelerine yardımcı olacaktır. 40 dolara satın alabileceğiniz bu çantada dikkat çeken özellikler; siyah rengi ve yuvarlak tasarımıdır.

Silindir Şeklinde Siyah İş Çantası

Silindir Görünümlü İş Çantası Modeli

Silindir görünümü ile farklı bir tasarımı karşınıza çıkaran bu iş çantası; siyah renktedir. Satış fiyatı 595 dolar olan bu çantayı; Cuero&Mor tasarlamıştır.

Farklı Tasarım Siyah İş Çantası

Değişik Tasarım Siyah İş Çantası Modeli

Değişik tasarımı ile modern ve şıklık açısından son derece cazip bir iş çantası olan bu model; siyah renktedir. İş kadınlarının bu çantaya 282 dolar ödeyerek sahip olmaları mümkündür.

Mango Orta Boy Siyah İş Çantası

Mango Siyah İş Çantası Modeli

Mango’nun iş kadınları için özel olarak tasarlamış olduğu bu iş çantası modeli; siyah renkli olup, orta boyu ile ön plana çıkıyor. 40 dolara satışa sunulan bu çanta ile birlikte, iş yaşantınızda birbirinden şık ve zarif kombinlere imza atabilirsiniz.

Deri Çapraz Vücut Siyah İş Çantası

Deri Çapraz Vücut İş Çantası Modeli

Deri yapımı olarak dikkat çeken bu iş çantası modeli; vücuda çapraz gelecek şekilde takılarak kullanılmaktadır. Siyah rengine sahip olan bu çantanın fiyatı ise; 495 dolardır.

Yuvarlak Rugan Siyah İş Çantası

Rugan Yuvarlak Çapraz Vücut İş Çantası Modeli

Yuvarlak tasarımı ile göz dolduran ve iş kadınlarının beğenisine sunulan bu çantanın fiyatı; 445 dolardır. Siyah rengi ve rugan yapımı ile ön plana çıkan bu iş çantası; iş yaşantısında kadınların daha modern ve daha zarif kombinler oluşturmalarına yardımcı oluyor.

Orta Boy Çapraz Vücut Siyah İş Çantası

Deri Orta Boy Siyah Çapraz Vücut İş Çantası Modeli

Orta boyda bir iş çantası arıyorsanız; vücuda çapraz bir şekilde konumlandırılabilen bu çanta tam da istediğiniz gibi bir model olacaktır. Siyah rengi ile dikkat çeken bu çantaya; 138 dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Küçük Boy Çapraz Vücut İş Çantası

Yuvarlak Çapraz Vücut İş Çantası Modeli

Genelde vücuda çapraz bir şekilde takılan bu iş çantası modeli; 449 dolara alıcıları ile buluşuyor. Küçük boyu ve uzun askılı ile dikkat çeken bu deri yapım iş çantası; siyah renklidir.

Orta Boy Deri İş Çantası

Siyah Orta Boy İş Çantası Modeli

Deriden yapılma bir iş çantası olan bu çanta modeline 195 dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz. En moda siyah iş çantası modelleri arasında yer alan bu çanta; orta boyu ile dikkat çekiyor.

Dikdörtgen Siyah İş Çantası

Dikdörtgen Şeklinde Çapraz Vücut İş Çantası Modeli

Dikdörtgen tasarımı ile göz önüne çıkan uzun kordonlu bu iş çantası modeli; deriden yapılma bir modeldir. Siyah renkte olan bu çanta; 324 dolara satışa sunulmakta ve vücuda çapraz bir şekilde takılabilmektedir.

Yarım Daire Deri İş Çantası

Deri Yarım Daire İş Çantası Modeli

Yarım daire şeklinde tasarlanmış olan ve 2.500 dolara satılan bu iş çantası; siyah renkli olup, deriden yapılma bir modeldir. Victoria Beckham imzası taşıyan bu çanta; iş kadınların daha hoş ve tarz sahibi bir duruş sergilemelerine olanak tanıyacaktır.

Küçük Boy Vücuda Çapraz Takılan Siyah İş Çantası

Küçük Boy Çapraz Vücut İş Çantası Modeli

Küçük boy olan bu iş çantası modeli; vücuda çapraz bir şekilde takılabilmektedir. 350 ödeyerek sahip olabileceğiniz bu iş çantasında dikkat çeken özellikler; siyah renk ve deri yapımı olmasıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git