Instagram’da En Fazla Takipçisi Olan Ünlüler

Instagram’da En Fazla Takipçisi Olan Ünlüler 

En fazla tercih edilen sosyal medya kanallarından bir tanesi de Instagram’dır. Özellikle son yıllarda popülaritesini arttırarak, birçok insanı kendisine çeken Instagram, ünlü isimlerin de uğrak yeri olmaya başladı. Türkiye’deki ünlü isimlerin birçoğunun da Instagram’da gerçek hesapları bulunuyor ve ünlülerin takip sayılarındaki müthiş rakamlar dikkat çekiyor. Özge Özpirinçci, Merve Boluğur, Hande Erçel, Fahriye Evcen, Elçin Sangu, Ezgi Mola, Sinem Kobal, Burcu Esmersoy, Serenay Sarıkaya, Hadise gibi ünlü isimler; Instagram’da sıkı bir takipçi kitlesine sahip olan ünlülerin başında geliyor. İşte Instagramda en fazla takip sayısına sahip olan ünlüler…

Özge Özpirinçci 

Özge Özpirinçci

1986 İstanbul doğumlu olan Özge Özpirinçci; Fox TV ekranlarında yayınlanan “Aşk Yeniden” adlı dizide başrol oynuyor. Instagram’da da zaman zaman fotoğraf paylaşımı yapan ve çektiği eğlenceleri videolar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncunun 1 milyon 600 bin takipçisi bulunuyor.

https://www.instagram.com/ozpirincci/?hl=tr

Özge Özpirinçci’nin Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar aşağıdaki galeride yer almaktadır.

Merve Boluğur 

Merve Boluğur

1987 İstanbul doğumlu Merve Boluğur; birçok dizide kendisine has tarzı ile karşımıza çıkıyor. Bir süre önce Murat Dalkılıç ile dünya evine giren Merve Boluğur; Instagram’da ana teması kırmızı ruj olan fotoğraf paylaşımları ile birçok insanın ilgisini çekmeyi başarıyor. 1 milyon 600 binin üzerinde takipçi sayısı ile Instagram’da en fazla takipçi sayısına sahip olan ünlüler arasında yer alıyor.

https://www.instagram.com/merveeebolugur/?hl=tr

Merve Boluğur’un Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar aşağıdaki galeridedir.

Hande Erçel 

Hande Erçel

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Güneşin Kızları” adlı dizi ile birçok kişinin gönlünde taht kurmayı başaran Hande Erçel de; Instagram’da en fazla takipçi sayısına sahip olan ünlüler arasında yer alıyor. 1 milyon 800 bin takipçisi bulunan Hande Erçel; takipçileri ile sık sık fotoğraflarını paylaşıyor. 22 yaşındaki güzel oyuncusun takipçi sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

https://www.instagram.com/handemiyy/?hl=tr

Güzel oyuncu Hande Erçel’in Instagram hesabından takipçileri ile yaptığı paylaşımlar aşağıdadır.

Fahriye Evcen 

 

 

Fahriye Evcen

1986 Almanya doğumlu başarılı dizi ve sinema oyuncusu Fahriye Evcen; Instagram’da çektiği makyajsız fotoğraflar ile doğal haliyle de ne kadar iddialı olduğunu herkese gösteriyor. Birçok kişinin beğeni topladığı bu fotoğraflar sayesinde güzel oyuncunun Instagram’da 1 milyon 800 binin üzerinde takipçisi bulunuyor.

https://www.instagram.com/evcenf/?hl=tr

Fahriye Evcen’in Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar aşağıdadır.

Elçin Sangu 

Elçin Sangu

Kiralık Aşk dizisindeki karakteri ile milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Elçin Sangu; Instagram’da yaptığı paylaşımlar ile yüksek takipçi sayısına sahip ünlüler arasında yerini alıyor. 1985 İzmir doğumlu Elçin Sangu’nun Instragram’da; 2 milyon 100 bin takipçisi bulunuyor.

https://www.instagram.com/elcinsangu/?hl=tr

Elçin Sangu’nun Instagram paylaşımları aşağıdaki galeridedir.

Ezgi Mola 

Ezgi Mola

1983 İstanbul doğumlu olan ve sempatik tavırları ile taraflı tarafsız birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu Ezgi Mola; Instagram’da en fazla takipçi sayısına sahip olan ünlüler arasında yerini alıyor. Yaptığı komik video paylaşımları ile birçok kişiyi adeta kırıp geçiren güzel oyuncu; 2 milyon 200 bin takipçi ile Instagram’da adından sıkça söz ettirmeyi biliyor.

https://www.instagram.com/ezomola/?hl=tr

Güzel oyuncu Ezgi Mola’nın Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar aşağıdaki galeride bulunmaktadır.

Sinem Kobal 

Sinem Kobal

1987 İstanbul doğumlu oyuncu Sinem Kobal; Instagram’da paylaştığı plates videosu ile uzun süre konuşulmuş ve beğeni toplamıştı. Instagram’da sıkı takipçi sayısına sahip olan Sinem Kobal’ın; 2 milyon 600 bin takipçisi bulunuyor.

https://www.instagram.com/sinemkobal/?hl=tr

Sinem Kobal’ın resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar aşağıdaki galeride yer alıyor.

Burcu Esmersoy 

Burcu Esmersoy

İlerleyen yaşına rağmen güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran 1976 İstanbul doğumlu televizyon oyuncusu Burcu Esmersoy da; Instagram’da geniş bir kitleye hitap ediyor. Sürekli paylaşım yapan ve Instagram’a bir hayli önem veren ünlüler arasında yerini almayı başaran Burcu Esmersoy; 2 milyon 700 bin takipçi sayısı ile dikkat çekiyor.

https://www.instagram.com/burcues/?hl=tr

Burcu Esmersoy’un Instragram hesabındaki paylaşım aşağıda galeri yerini almaktadır.

Serenay Sarıkaya 

Serenay Sarıkaya

1991 Ankara doğumlu Türk televizyon oyuncusu ve model olan Serenay Sarıkaya; Instagram’da az ama öz paylaşım yaparak ön plana çıkıyor. Güzel oyuncu ve modelin Instagram’daki takipçi sayısı 3 milyon.

https://www.instagram.com/serenayss/?hl=tr

Serenay Sarıkaya’nın resmi Instagram hesabından takipçilerine sunduğu paylaşımlar aşağıdadır.

Hadise 

Hadise

1985 Belçika doğumlu olan dünyaca ünlü şarkısı Hadise; Instagram’da da adından sıkça söz ettiriyor. Zira 3 milyon 100 bin takipçi sayısı ile bu alanda başı çeken Hadise; “O Ses Türkiye” adlı şarkı yarışması programındaki sempatik ve güler yüzlü tavırları ile hayran kitlesini arttırmayı başarmıştı.

https://www.instagram.com/hadise/?hl=tr

Güzel şarkısı Hadise aşağıdaki galeride yer alan paylaşımlarını Instagram hesabından yapıyor.

Tuba Büyüküstün 

Tuba Büyüküstün

Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 1982 İstanbul doğumlu Tuba Büyüküstün; Instagram’da hesabı olmamasına rağmen, adına en fazla sahte hesap açılan ünlülerin başında geliyor. Tuba Büyüküstün’nün resmi bir Instagram hesabı bulunmuyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git