İnce Belinizi ve Dolgun Kalçalarınızı Saklamayın, Beyonce’den İlham Alın

İnce Belinizi ve Dolgun Kalçalarınızı Saklamayın, Beyonce’den İlham Alın

Yuvarlak hatlar ve dolgun kalçalar denilince akla ilk gelen isimlerde biridir Beyonce. Dünyaca ünlü yıldız birçok kadına ilham kaynağı olmuş belki milyonlarca genç kızın idolü olmuştur. Onun öncesine kadar kadınlar iri kalçalarını saklama gereği duyarken; şimdi ön plana çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Beyonce, bu konuda o kadar iyi bir örnek ki; kadınlara vücutlarından utanmamaları gerektiğini, hatta onunla gurur duymaları gerektiğini öğretti.

Beyonce Dantelli Dekolteli Giyim Stili

Beyonce Dolgun Kalçaları İle Herkesi Etkilemeyi Başarıyor 

Beyonce  gibi dolgun kalçalarınız ile etkileyici bir görüntü vermek istiyorsanız; doğru parçaları seçmek zorundasınızdır. Örneğin elbise giyeceğiniz zaman bol kesimli tercihler yapmak yerine, tam tersine vücudunuzu saran modelleri seçmelisiniz. Ancak bu şekilde kalçalarınızı etkileyici bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz. Tabi bunun yanı sıra ince bir bel de bu dikkat çekici tablonun en önemli adımıdır. Elbise ve eteklerde vücudunuzu sarmasına özen göstermeli hatta pantolon tercihlerinizde bile bol kesimli modellerden kaçınmalısınız. Çünkü bu modeller sizi yuvarlak hatlı değil kilolu gösterecektir.

Beyonce Abiye Giyim Tarzı

Birçok kadının ön yargılı yaklaşmasına rağmen kısa üst bluzlar ve belinizi açıkta bırakan şort ya da pantolonlarda tam size göredir. Çünkü bu şekilde belinizin inceliği ve dümdüz karnınız ortaya çıkarken dolgun kalçalarınız ile seksi bir hava yaratabilirsiniz. Ama belirttiğimiz gibi işin sırrı doğru parçaları doğru şekilde kombin yapmakta gizlidir. Birkaç güzel örnek görmek istiyorsanız; aşağıdaki galeriden Beyonce’un tarzına göz atabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git