İlk Buluşmada Ne Giyilir?

İlk Buluşmada Ne Giyilir?
4 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 754 kez okundu.

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza; ilk buluşmada nasıl ve ne renk giyinmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. İlk buluşmalar, karşınızdaki üzerinde iyi bir intiba uyandırmak adına bir hayli önemlidir. Bu yüzden giyiminize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Ruh halinden hareketlerinize, konuşmanızdan mimiklerinize, giyiminizden saç stilinize ve makyaja kadar her detaya önem vererek ilk buluşmadaki yerinizi almalısınız. Bir moda platformu olarak biz bu detayların giyim kuşam ile alakalı olan kısmı hakkında size birtakım bilgiler vereceğiz.

İlk buluşmada tercih edilen renkler; karşımızdaki kişiye bizim karakterimiz hakkında aslında birçok ipucu vermektedir. Bu yüzden ilk buluşmada giydiğiniz kıyafet ya da elbiselerin renk tercihleri konusunda dikkatli ve titiz davranmak büyük bir öneme sahiptir. İşte ilk buluşmada tercih etmemiz gereken renk seçenekleri karşınızda.

Kırmızının Cazibesini Kullanın

Kırmzının Cazibesini Kullanın

Kendinizden emin bir duruşa sahip olduğunuzu ve risk almayı sevdiğinizi; kırmızı bir elbise giyerek karşınızdaki kişiye gösterebilirsiniz. İlk buluşmada kırmızı bir elbise giymeniz; karşınızdakine ben yeri geldiği zaman risk alabilirim düşüncesini verecektir.

Beyaz Ya da Krem Rengi Özellikle Yazın Tercih Edilebilir

Beyazın Muhteşem Etkisi

İlk buluşma eğer yaz aylarında gerçekleşecek ise; kuşkusuz en güzel renk tercihleri beyaz ya da krem rengi olacaktır. Bu renkler sizin yüz hattınızı daha güzel bir görünüme kavuştururken; mimiklerinizin de kusursuz olmasına olanak tanır.

Pembe Ya Da Şeftali Tonlarıyla Sempatik Görünün

Pembe ve Şeftali Tonlarıyla Sempatik Duruş

Pembe tonları karşınızdaki kişi ile empati kurmanıza yardımcı oluştururken, yumuşak, naif bir karaktere sahip olduğunuzu da göstermektedir. Aynı şekilde şeftali tonlarını tercih ederek de bu duruşu karşınızdaki kişiye rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Yeşil Kendinizden Emin Durmanıza Yardımcı Olacak

Yeşil Rengi İle Kendinizden Emin Bir Duruş

Kendinizden emin ve güvenilir bir duruşa sahip olduğunuzu göstermek adına; ilk buluşmalarda yeşil renkte giysileri tercih edebilirsiniz. Özellikle de fıstık, enginar, yeşil elma, söğüt rengi ya da zümrüt tonlarından olan yeşili kullanmanızı öneririz.

Açık Mavi İle Huzuru Yakalayın

Açık Mavi İle Huzuru Bulun

Genelde yazın tercih edilen açık mavi rengi; ilk buluşmalarda karşınızdakine ne kadar huzurlu olduğunuzu yansıtacaktır. Özellikle karmaşaya mahal vermemek ve karşınızdaki kişiye pozitif elektrik sunmak adına bu rengi tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git