İlk Buluşmada Hangi Renkleri Tercih Etmelisiniz?

İlk Buluşmada Hangi Renkleri Tercih Etmelisiniz?
2 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 486 kez okundu.

İlk Buluşmada Hangi Renkler Giyilmeli?

Hayatımızı birleştirmek ve gönül bağı ile bağlanmak istediğimiz kişinin bizden ilk gördüğü anda etkilenmesi için giyimimize çok önem vermeliyiz. Doğru parçaları kombinlemeli ve ilk buluşmada hangi renkleri tercih etmemiz gerektiği hakkında da yeterli bilgi sahibi olmalıyız. İlk buluşmada nasıl bir elektrik verirseniz; ilişkinin seyri de o şekilde devam edecektir. Olumlu etki yapmak ve karşınızdaki doğru enerjiyi vermek adına giymeniz gereken kıyafet, elbise ve renklerle alakalı sizlere birtakım bilgiler vereceğiz.

Unutmayınız ki giydiğiniz kıyafetler, elbiseler ve bunların renkleri sadece sizi modern görünüme kavuşturmaz, aynı zamanda nasıl bir karaktere sahip olduğunuz hakkında da diğer insanlara birtakım bilgiler verir. Özellikle etkilendiğiniz biriyle buluşacağınız zamanlarda, giyeceğiniz kıyafetlere ve bunların renklerine dikkat etmelisiniz.

İlk Buluşmada Hangi Renkleri Giymemiz Gerekiyor?

İlk buluşmada hangi kıyafetleri giyeceğinizi ve hangi renkleri tercih edeceğinizi bilerek hareket ederseniz; karşınızdaki üzerinde iyi bir intiba uyandırabilirsiniz. 

  • İlk buluşmada kaçınmanız gereken renk beyaz olmalı. Beyazı tek başına giymenizi biz tavsiye etmiyoruz. Ancak farklı renkleri bir arada kullanarak, beyaz renkli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Çünkü tek başına beyaz rengi yüz hatlarının ortadan kaybolmasına neden olur, bu durumda da karşınızdaki kişiye elektrik vermeniz zor bir hale gelir.
  • Tıpkı beyaz gibi siyahı da ilk buluşmada tek renk olarak tercih etmemelisiniz. Siyah rengi otoriteyi simgelemektedir ve ilk buluşmada giyeceğiniz siyah renkli kıyafetlerle birlikte karşınızdaki üzerinde baskı kurmaya çalıştığınız düşüncesi ortaya çıkabilir. Bu yüzden karşınızdaki kişi daha ilk günden beni bunaltır düşüncesine kapılabilir.
  • Kırmızı aşkı ve sevgiyi simgeleyen bir renk olarak karşımıza çıkmakta ve hiçbir zaman için popülaritesini yitirmemektedir. Aynı zamanda cesareti, tutkuyu ve gücü ifade eden kırmızı; erkek üzerinde ilk buluşmada iyi bir intiba uyandırmanız yardımcı olacaktır.
  • Huzurun rengi olan mavi, ilk buluşmada tercih edebileceğiniz renkler arasındadır. Mavi renkli kıyafetlere kombinininizde yer vererek, karşınızdaki kişiye ilk günden huzur sunabilir ve onu etkiniz altına alabilirsiniz.
  • Güvenin rengi olan yeşil de, ilk buluşmada giyilecek olan kıyafetlerde tercih edilebilecek bir renktir. Canlı bir karaktere sahip olduğunuzu da ortaya koyan bu renk; fıstık yeşili, zümrüt yeşili, filiz ve enginar gibi birçok farklı tonu ile sizlerin karşına çıkıyor.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git